SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm+Shock-w drodze po mięcho by Zimer-Podsumowanie str.20

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760


bik po ...miało być widać miarę ale się okazało że trzeba zmniejszyć fotkę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760


łydka przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760


łydka po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760


zdj gratisowe nie umiem jeszcze lewego napinać ale już coś widać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
===========================KONIEC===================================
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Zimer GRATULUJE. Wiekszosc myslala, ze suple sie zmarnują ale Ty DAŁES RADE! 8 kg jak na Twoja genetyke to bardzo ładnie. W brzuszek troche poszlo ale ch*j tam Baaardzo duzą poprawe widac na zdjeciu "TYŁ PO". Daje SOGa, pozdrawiam i czekam na nastepne Twoje testy.

I pamietaj... to nie koniec. Nie idz chlać bo bedziesz płakac. Naprawde bedziesz płakać.

Zmieniony przez - Snoopy18 w dniu 2007-11-23 13:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
Snoopy wielkie dzięki :) też myślę że nie spieprzyłem tego zestawu a z tym chlaniem to nie mam zamiaru :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
no widać poprawe ale że aż 8 kg to nie widać a tak na serio to dużo przed tobą roboty i życze powodzenia w dalszym rośnięciu

zdr.<i łap soga>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
roznice widac.ale 69kg przy wzroscie 172 to moim zdaniem wizualne efekty powinny byc delikatnie lepsze. ale i tak +8kg podcas cyklu to ladnie, chociaz sporo poszlo w brzuszek :) nie poddawaj sie i jedz dalej. zycze powodzenia i oczywiscie sog dla Ciebie. pozdrowiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
dzięki chłopaki :) no możliwe że powinny być ale 8 kg jest może to woda nie wiem na pewno też fat i tak się uzbierało :P ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HorsePower + NO SHOTGUN/VAULT

Następny temat

Masakryczny trening czy sraczka?

WHEY premium