SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm+Shock-w drodze po mięcho by Zimer-Podsumowanie str.20

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
jedno co zwraca uwage to bardzo malo robisz na treningach , ja w 2 i 3 tygodniu shocka to moglem zrobic dosłownie wszystko ,az sie powstrzymywalem , jedno jeszcze co wazne wez sie za progresje na ciezarach , staraj sie unikac stalych i na barkach dosc sporo powtorzen wloz , zobaczymy jak bedzie dalej .... a co do sucharków to jedz wszystko co ci stanie na drodze i jeszcze wiecej to sie wyleczysz ;]

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2007-10-13 14:19:12

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
hehhehh sunwibez właśnie mi uświadomiłeś że jestem sucharek jakich mało heheh :P ....nie martw się są chudsi od nas :)

SUNVIBEZ xD no ja sie tez musze sie wziasc za trening :D

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
No ja nie mówię że nie mam siły po prostu mam taki plan .... bart jeśli mógłbyś to napisz co dodałbyś do niego albo coś bo może na serio robie za mało . Progresja będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
kukne jutro albo w pon to napisze bo ryje na kolokwium z anatomii wiec chwilowo cinko z czasem , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
Sunvibez Ty nagrales secika i wrzucales na club - team??????????????

hardstajl oczywiscie

Zmieniony przez - techno_boy w dniu 2007-10-13 17:30:35

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
nie ma sprawy bart ;) z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
tak to ja to byl Hardstyle essentials 2006 o ile pamietam a co??

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
Panowie sorki że się wtrącę ale proszę nie róbcie z testu chatu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5049
ok ok sorry tylko chcialem odpowiedziec na pytanie wracajac do tematu tak jak powiedzialem bd sledzic

Hey Deejay!!! Pump Up The Basse and Drop the Beat!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Mniej spamu

Zimer b.dobrze, pilnuj porzadku!

PzDr.

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HorsePower + NO SHOTGUN/VAULT

Następny temat

Masakryczny trening czy sraczka?

WHEY premium