SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sopel_X - Come Back 2, str.70 (BEZ KOKSU)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
ktos ma tu albo zly dzien, albo gula..

mario chyba nie bardzo zrozumiales mocnego, dzieki za soga

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
konamb
mariozlw
Mocny275
Ja robie 12h 6dni w tyg i lepiej wygladam na kreatynie i bcaa bez saa konserwy plus chleb wiec genetyka widac ze tez ma znaczenie. na szczescie

Haha chleb i konserwy bez saa. A ten temat przypadkiem nie twój?- https://www.sfd.pl/METHANDIEX__Scantel_Pharma__Methandienone_10mg-t450046.html. Sopel sog

Zmieniony przez - mariozlw w dniu 2012-09-28 22:48:29


milcz dzieciaku

a sopel wez sie za siebie a nie wp*****lasz nie wiadomo co ze wygladasz jak ulana swinia

Zmieniony przez - konamb w dniu 2012-09-29 00:48:49


A wiesz co jest najśmieszniejsze napinaczu? Iż nigdy wyglądem nie dorównasz tej ,,ulanej świni"

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627
dobrze ze redukujesz bo miałem tak jak ty masowałem masowałem i nagle było 115 kg i zero kształtów powoli wracam i jest ok mam nadzieje ze i Tobie się uda !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
witam, widzialem twoj temat i na masie nawet bylo okej mi sie tam podobalo wiadomo ze estetyka kulala, widzialem tez jak zredukowales ogolnie bardzo dobra robota, wiadomo ze i na masie i na rzezbie sa plusy jak i minusy ale w ostatecznym rachunku czlowiek czuje sie lepiej z nizszyb bf niz wyzszym (oczywiscie do pewnego pulapu) :)
sam zbilem juz troche kg i sie lepiej czuje a ksztalty powoli wychodza wazne by nie stac w miejscu, wiecznie masy nie mozna robic i w koncu trzeba odbic w druga strone, mysle ze ja tak jak i ty osiagnelismy ten pulap i niebylo innego wyjscia jak odbic w druga strone, teraz juz po wakacjach wiec znow zaczyna sie ostre tyranie na silce, a najwazniejsze to nie stac w miejscu dopuki nie uzyska sie satysfakcji z sylwetki, sledze pobieznie tez twoj temat i mam nadzieje ze nie zwolnisz tempa :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 382 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8627
no ja teraz juz jestem przy końcu robienia wycinki niedługo postaram się was zaskoczyć bo sporo zbiłem i o wiele inaczej juz to wygląda i wtedy znowu masa bo już za długo 3mam ta wagę hehe trzeba troszkę odsapnąć i przybrać parę kilo .3 maj sie i niech forma bedzie z Toba!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jak tam idzie wycinka?
wrzuć coś aktualnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 510
ja tam widze 3 mankametny. Brak klaty, brak barków, brak nóg..
tylko plecki i bicek robiłeś?

Nie dajesz rady? To dopiero początek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
a ja tez widze jeden mankament ze temat praktycznie WYGASL!!!!!!!!!

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Sopel jak tam redukcja? Przeglądałem od dawna twój temat i śledziłem jak zmieniała się twoja sylwetka, teraz czekałem na efekty redukcji a tu już kilka miesięcy mineło i nic..

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PePoNeNt koncowka masy pazdziernik 2009

Następny temat

Kielon - Po pol roku na silowni

WHEY premium