SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sopel_X - Come Back 2, str.70 (BEZ KOKSU)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
oceniam to co widze a o ocene mu chodzi chyba wiec po co wyskakujesz z jakimis kolami macieja

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
wedlug mnie i kumpla ktory mi nie raz to powtarzal najlepsza forma byla przy wadze 84-85kg jezeli chodzi o niski bf w stosunku do miesa i wymiarow i ogolnej estetyki, gdzies sa zdjecia z tego okresu zakopane w stronach tego tematu...

uwaga nak***iam wymiary :D

bic - 44cm z groszem (niecale 44,5cm)
klata na luzie - 120cm
barki na luzie - 132cm
talia z rana - 91-92cm
udo - 65cm
lydka - 41,5cm
waga z rana - 89kg
jezeli chodzi o maksy ciezko napisac, ostatnio jak pisalem mialem przerwe prawie 2 tyg, i ostatnie dni to powrot do formy, przed przerwa tez maksow nie robilem bo zaczynalem wchodzic na redukcje, a na redukcji wchodze na mniejsze ciezary i skupiam sie na technice i dokladnosci, musial bym sprawdzic ale na pewno sila poszla troche w dol...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
i jak tam idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Cześć Sopel i jak tam idzie redukcja? jakieś fotki będą? pozdro

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
z nowszych zdjeci to sa np plecy:
https://www.sfd.pl/NASZE_PLECY_VOL._II-t468734-s274.html

a tak do tematu zeby wrzucac mysle ze narazie nie ma co jeszcze, choc byc moze cos niedlugo wrzuce, narazie redukcja powoli idzie, zmniejszam powoli wegle, zyly zaczynaja sie pojawiac, troche plaski sie zrobilem z powodu niskich wegli i chyba zaczne robic ladowania w weekendy, bieganie 3-4 razy w tygodniu po 40min, no i jest jeszcze troche do spalenia z rana juz bywa 90cm w pasie ale wiadomo w ciagu dnia jest wiecej, chyba zwieksze czestotliwosc aero...

ogolnie waga 88kg z rana po przebudzeniu, 2550kcal na dzien
2g/bialka 3g/wegli 1g/tluszczu
cisne bez zadnych odrzywek czy bcaa, choc bcaa by sie przydalo, za to od poniedzialku bede lecial na dmaa z kofa, zobaczymy...

co do sily, sprawdzalem ostatnio barki na sztandze na wolnym zza karku 90kg x 6 wiec nie jest zile :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
powiem ci ze swego czasu jak robilem redukcje pare lat temu bez bcaa to nie widzialem praktycznie roznicy czy z tym swietnym antykatabolikiem w kolorowym pudelku czy bez niego ;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
no nie wiem ja sie tak na tym nie znam, ale z tego co slyszalem to niby bcaa jest jednym z nielicznych ktory dziala i chroni mieso na redukcji, a jak z nim faktycznie jest to nie wiem :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Sopel_X mam identycznego gena, jutro moge wstawic porownasz sobie . Zabawne :) prawie jestesmy tacy sami. Patrze obecnie na fotki z 1-2-3 strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
Równie dobrze możesz dać WPC przed aero
Masakryczne łapy, pomimo takego samego wymiaru Twoje wyglądają na 2x większe Ogólnie dobrze jest, przytniesz smalcu i będzie kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
Haszysz to patrzysz foty z poczatkow mojej przygody z silownia... No jak chcesz tylko wrzuc foty do swojego tematu i podaj linka do niego

prz1993 czyli co mowisz ze bcaa to kicha ? Nie wiem ktore fotki ogladales, jak te nowsze to tam mam troszke ponad 44cm a z tego co widze w profilu masz 43cm, moze dlatego :) ale ogolnie genetyczne predyspozycje, zawsze wygladaja na wieksze niz sa w rzeczywistosci przy 42-43cm dawali mi na oko 45cm :) i zauwaz wzrost jestes 10 centow wyzszy wiec tez to ma wplyw... Co do lap teraz zrobily sie troche plaskie przez te wegle ale 44cm sie trzyma , trzeba zacisnac zeby bo w lustrze czlowiek nie jest taki "pelny/nabity" spalic fat i podladowac sie weglami w koncu wegle obcialem o polowe

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PePoNeNt koncowka masy pazdziernik 2009

Następny temat

Kielon - Po pol roku na silowni

WHEY premium