SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sopel_X - Come Back 2, str.70 (BEZ KOKSU)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"no nie wiem ja sie tak na tym nie znam, ale z tego co slyszalem to niby bcaa jest jednym z nielicznych ktory dziala i chroni mieso na redukcji, a jak z nim faktycznie jest to nie wiem"
to jeszcze zależy od ilości białka w diecie, jeśli masz 2,5-3 g/kgmc to nie jest to niezbędne bo i tak dostarczasz sporo bcaa z wpc, mięsa, etc.
a gdy tak jak ja aktualnie- szamiesz max 20-50g białka dziennie- to te bcaa przed bieganiem by się przydały

a odnośnie ilości węgli i wrażeniem, że robisz się płaski-
nie myślałeś o rotacji- high carb>medium carb>low carb
albo prostszym schemacie high>low?

Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2012-08-28 23:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
a ta rotacja to jak dokladniej wyglada ? jednego dnia low drugiego hight i tak na zmiane czy jak ?
ja mysle zeby ciagnac dalej jak ciagne tylko dorzucic wiecej aero np 4-5 razy w tygodniu i raz w tygodniu sie ladowac weglami 6g/kg np niedziela

jesz 20-50g bialka dziennie ? tylko tyle ?

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2012-08-29 00:19:43

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"a ta rotacja to jak dokladniej wyglada ? jednego dnia low drugiego hight i tak na zmiane czy jak ? "
tak, zależnie od tego, czy jest to dzień treningowy
i jaki to rodzaj treningu.
czyli np 150/ 220/ 290g w- zatem odpowiednio 2/3/4 kg/mc

"ja mysle zeby ciagnac dalej jak ciagne tylko dorzucic wiecej aero np 4-5 razy w tygodniu i raz w tygodniu sie ladowac weglami 6g/kg np niedziela "
a nie myślałeś o zwiększeniu intensywności aero/
przejściu na interwały? jasne, można się katować jak kulturyści
przedłużając sesję treningowe do 50-60min i robiąc to 5x/tyg,
ale po co?

"jesz 20-50g bialka dziennie ? tylko tyle ? "
tak, jedna, albo dwie małe porcje białka dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
z tymi aerobami to mi chodzilo ze biegam, i czasem jak mam wiecej sil robie interwaly, czyli sprint przez jakis czas chwilke przerwy idac i znow sprint, jezeli dobrze rozumiem pojecie interwaly :) ale fakt nie robie zbyt czesto ich, zalezy od tego ile mam mocy poniewaz biegam zaraz po treningu...
z tymi weglami to napewno obetne je w dni nietreningowe mysle do 2g/kg, tylko jeszcze nie teraz, staram sie stopniowo okrajac, chce wyprobowac ladowanie w weekend i zobaczyc efekty, a jak bede zbijal wegle w dni nietreningowe do 2g/kg to podbijac tluszczami kcal ? czy zostawic reszte tak jak jest tylko obciac wegle w dnt ?
i styka ci tyle bialka dziennie ? a jak reszta wyglada ? tluszcze i wegle, nie za malo tego bialka ? nawet ci nie wychodzi 1g/kg chyba ze wazysz 20-50kg :D

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
tak, dobrze rozumiesz pojęcie, tylko
fajnie, jakby to było bardziej usystematyzowane,
miało określone propocje <np. trucht:sprint 1:3 >

a jeśli masz już robić interwały to na oddzielnej
sesji treningowej i nie jako coś, co jest dodatkiem,
lecz coś, na czym dajesz z siebie 100% i po treningu
padasz na glebę i nie możesz złapać tchu.

"z tymi weglami to napewno obetne je w dni nietreningowe mysle do 2g/kg"
w porządku, tylko nie ucinaj ich drastycznie i do bardzo niskiego pułapu
bo nie dość, że zwolnisz metabolizm, to jeszcze odbije się na samopoczuciu.

odnośnie ładowań to jeśli czujesz potrzebę- możesz robić tylko pamiętaj, że mają sens, jak masz permanentny deficyt kcal i stosunkowo niskie węgle. no i oczywiście pamiętaj o bilansie w dzień ładowania,
jak będziesz ładować batonami, czekoladami, etc, z 1g fatu
może wyjść 2, i nagle okaże się, że wyszło 5000kcal
"podbijac tluszczami kcal ? czy zostawic reszte tak jak jest tylko obciac wegle w dnt ? "
wiesz, albo cc,albo stopniowe obcinanie węgli na rzecz tłuszczy,
teraz trochę pomieszałeś to tylko sugestia z
low/high carb, jak nie chcesz ciąć kcal to ładuj olej lniany : )

"i styka ci tyle bialka dziennie ? a jak reszta wyglada ? tluszcze i wegle, nie za malo tego bialka ? nawet ci nie wychodzi 1g/kg chyba ze wazysz 20-50kg :D"
wiesz, ja już od dawna nie ćwiczę na siłowni, ani w ogóle pod kątem sylwetki,
nie czuję potrzeby jedzenia kilograma mięsa dziennie. tłuszcze tyle, co
z 2 jaj dziennie, oleju lnianego i ryżowego, czyli też poniżej 1g.
ww z makaronu razowego i owoców<w warzywach jest tak mało, że nawet tego nie uwzględniam>. nie wiem, ile wychodzi kcal, ale na pewno bardzo bardzo mało. nie sugeruj się tym, Tobie, w przeciwieństwie do mnie-
zależy na masie mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
aa no to teraz jasne czyli poprostu celujesz w wysportowana sylwetke co najwyzej, zdziwilem sie wlasnie na poczatku tymi 20-50g bialka, pomyslalem ze to moze jakis nowy wymysl w zywieniu potwierdzony jakimis badaniami hehe :)
tak z tym dramatycznym obcinaniem wegli to wiem, dlatego powoli schodze z nich i w dni nie treningowe obetne dopiero za jakis czas, a interwaly poprostu bede robil w dni nietreningowe a normalnie po silowni zwykly bieg, dzieki za wskazowki :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Sopel a próbowałes jakieś interwały zaraz po treningu siłowym? Dobrze wchodza i nie ma takiego katabolizmu

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
tak pare razy, ale jak pisalem wczesniej tylko jak czulem jeszcze moc po treningu, a czesto sie to nie zdaza bo robie wyniszczajace treningi..

teraz znow lipa bo mam robote na 5 dni, 12 godzin dziennie :/ nie bedzie ani biegania, ani silowni, ewentualnie w domu zrobie lapy noo i lajtowo barki po robocie, dzis byl pierwszy dzien, przez caly dzien meczylem suche ryze z torebek i twarogi bez wody, bez popijania, a w gebie sachara :/ nie wiedzialem ze tyle mi zejdzie w robocie i dostarczylem przez 12godz. tylko 1700kcal :/ reszte teraz dorzucam, no straszna lipa... nie ma jak i czym dostarczyc zapotrzebowania w robocie... i jak tu robic forme...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
A może spróbuj miksowac sobie jedzenie. Ja jak jestem teraz na masie to nie przełknąłbym w pracy tyle tych ryżów, kasz itp. Do tego piersi kurczaka, oliwy. A tak sobie zmiksuje i jest git na redukcji jak bede jadł wiecej warzyw, kurczaka i olejów to tak samo.

Dzisiaj mam wolne i jutro to jem gulasze wołowe własnej roboty i kasze jećzmienne juz mi sie uszy czesą
Pozdro

Zmieniony przez - Zimerek w dniu 2012-09-01 08:50:53

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Sopel a próbowałes jakieś interwały zaraz po treningu siłowym? Dobrze wchodza i nie ma takiego katabolizmu

Katabolizm jest wtedy właśnie największy. Po siłowym tylko lekkie aero jak komuś zależy na mięśniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PePoNeNt koncowka masy pazdziernik 2009

Następny temat

Kielon - Po pol roku na silowni

WHEY premium