SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sopel_X - Come Back 2, str.70 (BEZ KOKSU)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 262571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Dokładnie jak kolega wyzej,klata,klata i jeszcze raz klata.Radzę skupic sie na skosie.Poprostu wyciskanie miedzy 6-8 powtorzen,chantlami na takim samym skosie.Na płaskiej bym robił na Twoim miejscu waskim uchwytem zeby klatke wypchnac do przodu.U siebie tez poprawiłem klatke robiac przez około 7 miesiecy głownie skos.Reszta wyglada fajnie gratuluje jesli rzeczywiscie jak w temacie bez.....

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dobra sylwetka :) Powodzenia w dalszej walce z ciężarami :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
No nie gadaj ze nawet krety nie jadles badz bialka? Jak tak to ty masz w c***a dobry gen, tylko do klaty troche mniejszy xD ale masakra! bez saa, i nawet bialeczka i krety!! Powah.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
lukamator narazie nie mam zamiaru tego wycinac bo i niemam zbytnio jak szykuje mi sie przymusowa przerwa 1-2 miesiace wiec nawet bede sie staral troche przymasowac (jak niedzwiedz na zime hehe) zeby mnie mocno nie wysuszylo :)

klate tyram caly czas na plus ale ciagle za mala :/
Pather fokladnie tak oscyluje w powtorzeniach 4-10 ruchow, co do chantli wlasnie sie na nie przezucam i atakuje na roznych plaszczyznach, mam bardzo slaby srodek klatki wiec musze nad nim ostro popracowac to wlasnie skutek nie wyciskania chantlami i wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie :)

bialko to moze z kurczaka jajek czy ryby co najwyzej :P jade na czysto z nadzieja ze to mi sie odwdzieczy :)
mysle dlugo terminowo chcem zeby moje umiesnienie trzymalo sie mnie jak najdlurzej, pomimo jakis przerw czy nie dyspozycji, i widac oplaca sie pomeczyc bardziej ostatnio mialem praktycznie 2 tygodnie bez jedzenia odwodniony ciagla sraczka przez ten okres, do tego przerwa z silownia i z lapy spadlo nie cale pol centymetra a po jednym treningu wszystko wrocilo do normy...
teraz jak pisalem po wyzej czeka mnie dluzsza przerwa zobaczymy czy moje wysilki zostana wynagrodzone :)

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3119
Sylwetka kozacka , a naprawdę bez Odżywek ??? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
jeśli bez niczego to faktycznie masz gena, a jak nawet z to i tak ładnie dowalona sylwetka

tyraj kolego dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
tak naprawde bez odrzywek i sterydow.. nie mialbym powodow zeby klamac wszystkich na forum... dzieki :)
gorzej z genem do skory mam bardzo malo elastyczna i strasznie sie pruje :/ albo to przez szybki rozrost, ale badz co badz rozstepy robily mi sie nawet od dojrzewania wiec moja skora do najelastyczniejszych nie nalezy...

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3119
Sopel_X jak się można z tobą skontaktować jakieś gg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
mozna prze gg: 25661070

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3946
zazdroszczę ci tych bicepsów, długie na cały odcinek ramienia, wow. niemal nikt na tym forum nie ma takich długich jak ty :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PePoNeNt koncowka masy pazdziernik 2009

Następny temat

Kielon - Po pol roku na silowni

WHEY premium