SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26209

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Fajnie uważaj, jak wyciskasz, bo dzisiaj prezes prawie wkręcił mnie w zawody w wyciskaniu sztangi. Tak się napalił, że nie dało się mu przetłumaczyć, że biorę naprawdę leszczarskie ciężary Wtedy zresztą przypomniałam sobie Ciebie i Twoje grubo 40+kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Uzupełniam zaległości

8.03
callanetics

9.03
Trening:


Namówiono mnie na maksy w wyciskaniu - wyszło 40kg. Opuściłam przez to trening na górę, bo nic bym tam nie zdziałała W wejściu na stopień dołożyłam kg. Wyraźnie osłabłam w pewnym momencie i przy wykrokach już tak trzęsły mi się nogi że tylko 6 powtórzeń zrobiłam (tam ma być progresja 25/30/35kg).

10.03
basen
- 40 długości

11.03
DNT


Pomiary:




Jedzenie:
+wiesioł, omega, czasem ziółka













Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-03-11 20:42:45

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-03-11 20:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Ahh... siłownia z rana fajna sprawa
Coby się tu nie rozpisywać:

12.03
Trening:




I tak - w MC już nie było tak różowo jak ostatnio. Może wtedy po tygodniu przerwy miałam taki nadmiar energii a teraz 80 kg było zabójcze. W przysiadzie znowu troszeczkę niżej - ale przegina mnie mocno do przodu, cała się składam. Może spróbuję z jakimś rozciąganiem i to pomoże
Podciąganie na maszynie - wolno, dokładnie, z pietyzmem wręcz

+ 5 min szybko rowerek

Jedzenie:




Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-03-12 15:21:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Esther ja też mam problem z przysiadem - MagdaK poleciła mi patrzeć w sufit robiąc i powiem Ci, że trochę to zmienia postać rzeczy - automatycznie odginasz się w tył. Jeśli nie próbowałaś - polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Ooo spróbuję tak! Bo normalnie patrzę po prostu w przód, to pewnie za mało

Aa, nie pochwaliłam się Wam - wróciłam na weekend do domu i tata na wejściu oświadczył, że schudł 4 kg. A mama, że nauczyła się dorzucać przy gotowaniu mąkę razową zamiast zwykłej i w ogóle nie słodzą Oczywiście ciasto musiało stać na stole, ale i tak fajnie że nie olali tego od góry do dołu i zmieniają nawyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w temacie podnoszenia głowy do sufitu to Rippentoe jest innego zdania i negatywnie ocenia skracanie linii pleców poprzez podniesienie głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Uuu, to zła wiadomość, bo trochę ułatwia ten manewr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
A co poleca Iza?

Kiedyś w mailu napisałaś mi, że ze względu na długość czy proporcje nóg nie dam rady schodzić nisko, ale tu to ewidentnie sprawa ciężaru, skoro przy 45-50kg jest ok, a tak od 55 w górę się przeginam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nisko dasz radę na pewno, zejśc możesz tak nisko jak podłoga pozwala, to musiało raczej dotyczyć zawijania pupy pod siebie, technikę musisz pilnować i po prostu trochę w głowie sobie poukładać bo sie boisz i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Skoro tak mówisz to musi być prawda
OMFG nienawidzę tej biurokracji Uprawiam papierologię stosowaną i tych świstków jest więcej i więcej i w ogóle więcej jest tego wypełniania i czekania w kolejce niż studiów
Dobrze że są treningi

13.03
Callanetics- to działa!

14.03
Trening:



+5min szybko rowerek

Dołożyłam w wejściu na stopień i przywodzicielach Reszta bez zmian, wiosło i przyciąganie na pewno do dopracowania.



Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-03-14 20:03:39
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/qgqtq/Podsumowanie str. 11

WHEY premium