SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/Esther/Podsumowanie str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dawaj dalej, mozesz wydłuzac jeszcze z 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nie podoba mi się zbytnio takie przeciąganie cierpienia w nieskończoność, ale rozkaz to rozkaz

... wracam do książek z chemii



2.01
DNT


Jedzenie:
+ omega, wiesiołek, hmb, zioła
Wciskam warzywa na kilogramy bo wkurzyłam się jak zjadłam przegrychę przed snem a o 2:30 i tak obudził mnie głóóóód. I tak staram się oszukać żołądek


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zmniejsz ww, w kazdym razie nie jedz go przed snem to moze pomóc, zawsze jak jestes głodna mozesz zjesc jakies mieso, jajak itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Pilnuję tego i białko + tłuszcz wcinam. No, a żołądek swoje
W ogóle zmniejszyć ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czasami głod jest efektem skoków insuliny pod wpływem weglowodanów, albo trzeba je wtedy rozłozyc bardziej po równo w czasie dnia, i na wieczór nie jeść, sprawdz czy jednak bardziej sycące ww nie będą ci odpowiadać, albo zastapic je tłuszczem i białkiem zobacz jak ci będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Okej, to jutro pomieszam trochę w proporcjach i zobaczymy co się stanie

Rano znowu odezwało się kolano, tym razem zupełnie inaczej bo kłuło w jednym miejscu nad kolanem dość konkretnie jak stawiałam nogę. Ale stwierdziłam, że nie ma się co bawić w hipochondryka i "się rozchodzi". No i chyba rzeczywiście dało spokój zobaczymy jutro jak przyjdzie trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Coraz więcej głodomorów tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Nie ma to jak redukcja i pełny żołądek na 1400 kcal. A jak trzeba podnieść kalorie to zaczynają się cyrki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Jedziem dalej

2.02
Trening:



+ 5 min rowerek ile pary w nogach zostało

Dobrze mi się dzisiaj ćwiczyło i w ogóle tylko to ściąganie drążka marnie jak zawsze, ale to nie jest priorytet więc pomalutku nie daję tam 38kg bo tego 33 nawet za dobrze nie dociągam do klatuni.
Wypady i wejście na stepy poczułam mocno, pod koniec już telepało. Uginanie nóg niezmiennie wykańcza.


Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-02-02 13:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak ty robisz te drop sety? tylko w ostatniej serii?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Jagoda__

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/qgqtq/Podsumowanie str. 11

WHEY premium