SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schnapik. Walczyć i wygrywać... Cel pierwszy: masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własnie tak staram sie robić. Nie patrze w lustro, nie waże sie. Teraz nie bede robił tego przez dłuższy czas. Skupiac sie jedynie na najbliższym treningu. Co bedzie to bedzie. Panowie no gorzej być nie może. I skoro micha jest, siłka jest, plan jest no to kurde musi iśc nie a bata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie samo nastawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 426
Wcześniej widziałem że grasz w siatkę itp powiem ci jeśli chcesz zbudować super masę to nie możesz biegać itp wszystkie zbędne ruchy do minium ktoś mi kiedyś powiedział prawdziwe koksy nie biegają nie pływają , oni siedzą jedzą rozmawiają i nabierają masy i oczywiście tylko siłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej w ogole nie wstawaj z łozka bo MASA leci, a przemieszczaj sie na wózku inwalidzkim

Zmieniony przez - pavveeel w dniu 2009-11-16 15:21:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie róbmy sie dziwni... Ja rozumiem masa i w ogóle, ale w takim wypadku co wtedy człowiek ma z życia ? Ćwicze, bo lubie a nie bo musze urosnąć. Nie musze być wielki, lecz chce a to zasadnicza różnica. Siłownia to część życia, bo pod nią podporządkowana jest dieta, odżywianie prawidłowe ale ona nie jest całym życiem. Na reszte też warto mieć czas. Nie mówie tu tylko o tej siatkówce, na którą od czasu do czasu chodze, lecz ogólnie.

pavveeel ma racje...

Chyba nie na tym to polega prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raz czytałem o gościu który się pytał czy jak sobie panienke porucha to mu masa spadnie.... Według mnie bycie sprawnym jest równie ważne jak bycie umięśnionym.
Wytrzymałość musi byc, u mnie jest gość w mieście który ma zarówno super mieśnie i dobrą wytrzymałość, taki fit gość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po stosunku seksualnym obowiązkowo węglowodany + białko, żeby glikogen odbudować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gościu się zdecydował że Carbo będzie pił podczas xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 426
Hehehe trza żyć mi chodziło o to że nie ma senus robić np diete na mase i robić ciwczenia na mase a potym wszystkim przebiegnąć 10 km na bierzni i robić 1godzine aerobów bo się to straci ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Xardas, wejdź do mnie do dziennika. Ja 3x week aeroby kręcę i jakoś nie tracę mięsa... Sila na +, fat na - lub w miejscu stoi (mam dość wysoki bf, wiec to ma sens), wiec mniej lub bardziej idzie rekompozycja składu ciała i kiedyś będę wyglądał ok ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z progresją.

Następny temat

Pierwszy plan an sile

WHEY premium