SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dziękuję za raport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26862
Al - ja kiedyś pisałam dla kilku portali, sporo lat temu i łączę się w bólu. Znam te klimaty. Miałam szczęście, że za darmochę nie robiłam, ale znajomi z tamtych czasów, którzy dalej to robią to różnie przędą. Głównie przez to właśnie, że na każdego piszącego z warsztatem i wiedzą przypada 10 dzieciaków, którzy napiszą za darmo z pocałowaniem ręki. No bo zaszczyt właśnie, bo doświadczenie złapać pierdu pierdu. A rynek się psuje.

Tu się upgraduję -> http://www.sfd.pl/Srocze_krok_po_kroku-t988368-s18.html
"It's not going to be easy. It's going to be worth it."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ufff wreszcie chwila na odpoczynek w ogólnych przygotowaniach, więc zaglądam i witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4400
a to w wielu branzach tak jest, ze wykorzystuja poczatkujacych za darmo i rynek pracy na tym cierpi....

a ja wlasnie zlapalam sie na tym, ze: robie sobie herbatke w pracy, czajnik elektryczny stoi jakze elegancko na podlodze, wiec zeby zalac herbate wykonuje przepiekny przysiad z kubkiem w wyciagnietych do przodu rekach i jeszcze koryguje postawe i sie martwie, ze mi sie ogonek podwija i ze niewygodnie w dzinsach! dobrze, ze mnie nikt nie widzi!!!

Zmieniony przez - makadamia w dniu 2014-05-09 18:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
PicaPica
Al - ja kiedyś pisałam dla kilku portali, sporo lat temu i łączę się w bólu. Znam te klimaty. Miałam szczęście, że za darmochę nie robiłam, ale znajomi z tamtych czasów, którzy dalej to robią to różnie przędą. Głównie przez to właśnie, że na każdego piszącego z warsztatem i wiedzą przypada 10 dzieciaków, którzy napiszą za darmo z pocałowaniem ręki. No bo zaszczyt właśnie, bo doświadczenie złapać pierdu pierdu. A rynek się psuje.



dokładnie!
bitches
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ja jeszcze kilka godzin w pracy i będzie weekend :)
Rano musze wstać coś załatwić a potem chulaj dusza piekła nie ma :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ty codziennie masz chulaj dusza piekła nie ma \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No najlepiej mieć mniej niż 25 lat, być po studiach i mieć 5 lat doświadczenia w branży. AL3ktra, zazdroszczę pracy w tym konkretnym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja to miałam isć do biblioteki kończyć prackę, ale była otwarta tylko do 14.30 i nie dałam rady ^^.
ale tak samo jest z praktykantami, tania siła robocza. chociaż w wielu zawodach pełnią funkcję "przynieś, podaj, pozamiataj" i niewiele się nauczą

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium