SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Może idź Bleeding , na uczelniach są zawsze dorady zawodowi, prowadzą konsulatacje za darmo. Zawsze możesz powiedzieć o swoich zainteresowaniach, może coś doradzą, albo wskażą tobie kierunek gdzie szukać, albo jak wybrnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Czikita, jesteś? Ale masz emotek w dzienniku, padnę zaraz ze śmiechu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
jestem:D to tak tematycznie dzis z tymi emotami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Dobre, ćwiczenia na doopsko. Jak zobaczyłam wpis, to myślałam, że gały wylecą mi od nadmiaru bodźców. $-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
To i tak delikatnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Ja zrezygnowałam ze studiów na drugim roku. Dobre studia, ale wybór rodziny a nie mój i zupełni mi nie podchodziły. Zmieniłam na takie, że niektórzy do tej pory są obrażeni
Z perspektywy czasu moge powiedzieć, że po tych pierwszych raczej nie byłoby problemu ze znalezieniem pracy, bo po tych co skończyłam to z pracą w zawodzie ciężko
Ale dzięki temu że zmieniłam studia mogłam zrobic naprawde wiele ciekawych rzeczy w życiu i to był jeden z najlepszych okresów, decyzji nie żaluję, chociaż mam teraz trudniej, szczególnie ze znalezieniem fajnej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ok, spadam pod prysznic a potem przed snem znów audiobook "Mistrz i Małgorzata" wciąga mnie to
BTW SPAM to zuuo, zamiast sie uczyć pilnie na te znienawidzone studia to się w emoty bawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AL, jestem na utrzymaniu wiecznie narzekającego taty. Mam dość, działa źle na moją psychikę. Codziennie jest coraz gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Viki na co zmieniłaś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium