SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111440

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ide spać, net mi muli :) PAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
czaj_nik
niech Ci się przyśni karkóweczka ;)


UWAGA!!!
DRASTYCZNE OPISY!


OMBR!
Mi się przyśniło, że ktoś wpychywał mi do ust tort, a chora jestem i czuję takie obrzydzenie do jedzenia, przez chorobę, że ja nie mogę. A tu był jeszcze słodki mulący tort.....

TRAUMA!!!

idę spać, mocy laski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
A mi się dziś tyle dziwnych rzeczy śniło, że można by film nakręcić
Teraz już tylko jakieś urywki pamiętam, ale wiem, że na pewno śnili mi się Stalloone i Schwarzenegger, jak ćwiczyli razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Al - to śpij dobrze i już bez takich koszmarów
Ja też niedługo pójdę, ciekawe co tym razem mi się przyśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mi swego czasu to się ciągle śniło, że jadłam drożdżówki, albo że zjadłam ww podczas odwadniania i potem się orientowałam co ja zrobiłam.. chyba przez ponad tydzień dzień w dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
i budziłam się spanikowana i to nie było zabawne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
No to ja przy odwadnianiu miałam dokładnie to samo
A tak raczej nigdy nie śni mi się, żebym coś jadła, a akurat wtedy musiało, ile ja się wtedy nastresowałam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium