SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111450

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
odnośnie tego linku


Co będziemy mogli zrobić z naszym ciałem za kilka lat

#8. Wydłużenie penisa

90% powodów dysfunkcji to zapuszczona i sfochowana "partnerka"



Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-13 08:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
No apropo tego punktu nie uważam aby dłuższy penis był stosunkowo lepszy od standardów :) Liczy sie jakośc nie ilosc:>

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
ludzie beda żrec jak swinie jesli usunie się im ten gen, ok ale w organizmie zacznie sie spustoszonie, jestes tym co jesz, cala prawda.

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aniitka155
No apropo tego punktu nie uważam aby dłuższy penis był stosunkowo lepszy od standardów :) Liczy sie jakośc nie ilosc:>


przepraszam
zapomniałem, że tak młode towarzystwo może podjąć dyskusję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
hmmm, niewiem czemu ale poczułam lekką nute ironii :>

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
a odnośnie tych genów
to mam jedno dość mocne spostrzeżenie

większość kobiet ( w średnim wieku i bez dobrego kontaktu z netem - czyli mniejsza świadomość tematu)

opowiada mi, że jada same warzywa, surówki a ich nadwaga wynika z
nie wiadomo czego

poskładałem to z innymi faktami oraz wiedzą jaką mam w tym zakresie

i wniosek jest prosty - albo prawie wszystkie kłamią albo mają geny bydlęce
bo krowa na trawie faktycznie tyje


Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-13 08:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
aniitka155
hmmm, niewiem czemu ale poczułam lekką nute ironii :>


lubię Cię wiec faktycznie tylko lekką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Bull
a odnośnie tych genów
to mam jedno dość mocne spostrzeżenie

większość kobiet ( w średnim wieku i bez dobrego kontaktu z netem - czyli mniejsza świadomość tematu)

opowiada mi, że jada same warzywa, surówki a ich nadwaga wynika z
nie wiadomo czego

poskładałem to z innymi faktami oraz wiedzą jaką mam w tym zakresie


i wniosek jest prosty - albo prawie wszystkie kłamią albo mają geny bydlęce
bo krowa na trawie faktycznie tyje


Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-05-13 08:25:04


Chyba zrezygnuję z sałaty.

Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-05-13 08:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Dzień dobry, musze nadrobic 10 stron coby to w temacie być bo widze, ze ciekawe rozmowy byly :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
mmm dziekuje ja Ciebie tez :D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium