SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111542

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
A zawsze możesz jeszcze drugi kierunek wziąć. A co byś chciała innego? Akurat filologia szwedzka to praktyczny jest, język zawsze ma wartość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z moją maturą mogę tylko na inny język iść :/ A ja chcę posiadać jakąś manualną umiejętność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Przesadzasz, zresztą maturę zawsze można zdać jeszcze raz Uszy do góry, żyje się tylko raz. Manualna umeijętność, czyli coś ścisłego? Ja myślałam, żeby pójść jesszcze na jakiś drugi kierunek bardziej ścisły, na dietetykę w jagiellońskim albo rolniczym. Zawsze mnie to interesowało, a myślę, że byłoby przydatne i zaqwsze bym miała bardziej fachową wiedzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Humaniści w tym kraju nie są zbytnio lubiani. Niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Cukinia jest super Czemu ja jej wcześniej nie jadłam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Ja to się cieszę, że już kończę tą "genialną" socjologię ;P jakbym miała znowu wybór to bym poszła na coś innego ;P aczkolwiek magisterkę chcę zaocznie i właśnie inny kierunek:)

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Nie ma czegoś takiego jak medycyna zaoczna

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
A o do teamtu, ja mam dość swoich studiów również. Moze nawet będę rok w plecy:D ale co tam, ja mam juz plany i sie tym nie martwię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Chyba teraz każdy ma dość studiów. Zwłaszcza teraz

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
MAŁOLATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*





*podobno więcej wykrzykników niż 3 świadczy o niezrównoważeniu psychicznym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium