SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No to ja się właśnie bardzo najadam. Wieczorem to mnie czasem brzuch boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
O! Założyłaś dziennik. Dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Malinowa
Dziewczyny powiedzcie mi, czy jezeli zostaje Wam posilek a jest zalozmy godz 22 , to to nie robi problemu tak ? Wazne zeby zmiescic sie w bilansie ? Bo wczoraj tak mi zostal stek,ryz brazowy i ogorki na 21:45 dopiero sie wyrobilam ze zjedzeniem po treningu I mimo woli jakos mialam moraniaka po tak poznym jedzeniu


ale przestań z tym odchudzaniem
Ty zawsze byłaś taka fajna
(mam Twoje fotki jeszcze za małolaty - skopiowałem sobie dawno, dawno)
jesteś doskonałym przykładem, że nie warto się odchudzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
A co do pory godzin jedzenia posiłków Malinowa, ja jadłam wczroaj kolację przed 24.00 w nocy i zazwyczaj tak jem, bo dużo czasu wieczorem jestem poza domem i nie ma z tym problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
i od razu spać idziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Zależy czy mi się chce, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
To nie ma żadnego problemu, dziewczyny już wiele razy o tym pisały. Ja jem wtedy kiedy jestem głodna, nie rozpisuję posiłków na godziny. Mam pulę do rozdzielenia na cały dzień i kiedy zjem to zjem, specjalnie się nad tym nie zastanawiam. A to, że niby jak zjesz zaraz przed pójściem spać posiłek to pójdzie ci w tłuszcz, to bujda jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
tak pytam bo raz jak byłam mega padnięta to usnęłam (zrywka filmu normalnie) i jak się obudziłam to stwierdziłam że mam jeszcze jeden posiłek i nie wiedziałam czy jeść a była dopiero 22 ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
jak coś jest do jedzenia to zawsze trzeba jeść, bo inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Trzeba zjeść. Ja raz obudziłam się o 3 nad ranem i zżerało mnie od środka. Zjadłam marchewkę, posmarowałam wasę masłem i poszłam spać. Później rano musiałam odliczyć hahahaha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium