SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
no ruszam na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
Ja używam (niby) 100% olejek arganowy na końcówki włosów i jestem zadowolona;) stosuję po myciu na końcówki i w sumie to zaobserwowałam, że się nie rozdwajają tak jak wcześniej ;)

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aureel a arganowy przed czy po umyciu?

chyba też pokręcę jednak na rowerze poczułam moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ,dzięki dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
aureel
na włosy jest bardzo fajny, bo ma dość lekką konsystencję - nie ma problemów z "domyciem" - można go używać nawet na dzień na końcówki. Kokosowy też się dobrze sprawdza, ale raczej tylko na noc (stosowałam duże ilości jak podrażniłam sobie skórę głowy - bardzo pomógł).


w 100% na włosy rewelacja


zmieszajcie sobie w mniejszej poporcji niż 1:5 z hydrolatem np.z róży albo z sokiem aloesowym i do butelki z atomizerem - świetnie jako lekka odżywka na puszące się włosy (tylko na przetłuszczające nie polecam przy nasadzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poran no to super dzięki fajny przepis sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no to powoli zbieram tyłek...eh...jeszcze zakwas mi "zdechł":(

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
a --- tylko ton nie moje pomysły - wyczytane na stronach z kosmetykami naturalnymi, ja tylko wymyśliłam ten sok z aloesu (kupuję w aptece ten do picia i sobie mieszam z różnymi bajerami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Bry
Moja ulubiona tworzycielka nowych tematów znów popełniła nowy
Naprawdę ciekawa jestem ile ich jeszcze założy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium