SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
A ty długo trenujesz? I oprócz MMA jeszcze coś? Bo MMA to mieszane sztuki walki, tak? Mój brat się tym bardzo jara, ostatnio do mnie pisał, że Kamila Porczyk przyjeła jego zapro na FB, a on jest jej wielkim fanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
a wygląd to się w ogóle nie liczy bo i po co. Wystarczy spojrzeć na Pudziana vs Butterbean

No MMA to wszystko połączone w jedno Trudniej jest tak bo zamiast skupić się na jednej sztuce walki to trzeba ogarniać wszystko ^^ i jeszcze są małe rękawice czyli bardziej boli i ja np bardziej się o buźkę boję....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
No poszli w standardy

wkurzało mnie na ksw jak robili te freakwalki i to jeszcze nazywali walką wieczoru. Miałobyć na podniesienie oglądalności, ale gdzie tu sport?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Ja trenuję dopiero od marca, ale mam taką zajawkę, że ho ho

Porczyk? To co pokazała na KSW to śmiech na sali haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
pchcn
AL3ktra
czikita007
A w MMA (bo widziałam że trenujesz?) to ma jakieś znaczenie waga? Bo w sumie to jakis specjalny wyznacznik wygladu nie jest...



w każdym sporcie są kategorie dot. wagi.
Bo jakby to było gdyby zawodnik 90kg stanął w szranki z 70kg?


Dokładnie, w sportach walki liczy się tylko waga


Jak miło widzieć kogoś kto trenuje kockboxing i jest płcią piękną
Sama kiedys trenowalam, ale doznalam kontuzji....ahhhhh jak ja tesknie za sparingami i wszystkimi kickami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
hehe myśmu za dzieciaka mieli rozkminy ...

jakby postawić na ringu najlepszego z najlepych w judo i najlepszego z najlepszych w karate - który by wygrał...
potem jakaś capoeirę z boxem ipt...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
pchcn a o uszy też? bo kalafiory jednak popularne są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7583
Bo w KSW stawiają na show
Mi się jeszcze kalafiory nie robią Tzn ogólnie nie każdemu się robią, to chyba jakieś genetyczne jest ? Nie wiem, ale jak zaczną to kupię sobie ochraniacze na uszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4309
A ja MMA od prawie 3 lat trenuje :D tak jak już pisałam tutaj temat - licencjata też o mieszanych sztukach walki piszę hehe :D
Fajna sprawa :D ale osobiście nie walczę, tj w sumie nie mam charakteru do udziału w zawodach

Train hard
Stay cute

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
zależy jak kto dostał po uszach. Materla jedno ucho ma bardzo zniekształcone, a drugie w miarę normalne

no a jak ktoś się nie zna na technice to ogląda walkę, wygląda efektywnie i już, a że zawodnik przeciętny to tłum jednak nie rozpozna;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium