SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM -majówka ,konkursy,grilE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Madzianna moge Ci doradzic,ze zaj**iaszcze sa buciki taneczne.Ja sobie kupilam sandalki na wesele i bawilam sie w nich przez cale dwa dni,zero odciskow,zero bolacych stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Lubiekasze czyli masuje, gotuje i sprzata - ideal no a sluchac co gada nie musisz przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Znałam fajna parę on był od niej chyba 10cm nizszy, ale małżeństwem zostali, co dalej nie wiem, ale na prawdę nie przeszkadzała im róznica wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
A jak takie wyglądają, gdzie kupować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Markoto, poszukaj dziennika Rallygunia ona miała problemy z kręgosłupem i może weź ten trening co on miała

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Kasandra tez slyszalam ze takie buty sa mega wygodne. Tylko ze za piekne to one chyba nie sa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Madzia, kupię sobie stopery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Madzianna ,wystarczy ,ze wybierzem np.styl latino,masz rozne materialy i kolory,paski,mozesz wybrac obcas rodzaj i wysokosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Arphiel
Markoto, poszukaj dziennika Rallygunia ona miała problemy z kręgosłupem i może weź ten trening co on miała


dzieki Arphiel idę w poszukiwaniu dziennika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Mi sie moje podobaja,a i masz rozne rodzaje podeszwy na zewnatrz bucika i w srodku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chcę być fit

Następny temat

ku motywacji samej siebie, uczeniu się od bardziej doświadczonych!

WHEY premium