SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że ja zawsze wycinam calutki tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie zawsze schab wydawal najchudsza czescia wieprza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Alebym się sfrajerzyła... Na jutro sobie przyjęłam ciecierzycę z listy na potreningu. I ta ichnia ma ok 50g węgli, wyciągam swoją a ona ma 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie tez wpieniaja te rozbieznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Ja w piatek idę polowac na chudy schabik i będę próbowała go upiec tak, aby nie był suchy. Nie mam przekonania do użycia peklosoli, wiec jeszcze spróbuję bez ....

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
lubiekaszke
Alebym się sfrajerzyła... Na jutro sobie przyjęłam ciecierzycę z listy na potreningu. I ta ichnia ma ok 50g węgli, wyciągam swoją a ona ma 36

Ja często wbijam swoje wartości z torebek. A porównaj kaszka kakao, czy nawet mleko kokosowe ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No ja też wbijam swoje
Ale czasem jak sobie układam w pracy to nie mam dostępu do etykiet i w domu sprawdzam.
Ja tak mało kakaa jem, że nie zwróciłam uwagi nawet...
No a mleko kokosowe to mam swoje ulubione i z kartonu wzięłam wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
alhambra1970
Ja w piatek idę polowac na chudy schabik i będę próbowała go upiec tak, aby nie był suchy. Nie mam przekonania do użycia peklosoli, wiec jeszcze spróbuję bez ....


Alhambra to spróbuj ugotować po 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja tam peklowanie ograniczam do surowej wedliny a tak sama sol z przyprawami mi starcza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Alhambra w PL w WWie zakladaja w Idealist
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium