SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
barki mnie bola po tych bulgarach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dobrą anegdotkę mam. N wróciła w przedszkola i widzę, że kręci się koło mnie i chce coś powiedzieć. W końcu mówi: Mamusiu, a Filipek to mówił i pitolach!
Odpowiedziałam, że to brzydkie słowo i tak się nie mówi.
Po kilku godzinach Młoda już w łóżku, zasypia i mówi: Mamusiu, ciekawe co to są te opitole, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
preria
barki mnie bola po tych bulgarach :D


EEE BARKI PO BULGARACH???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Wiedźmo... pitole , to jeszcze ładne słowo... moja ostatnio siedzi przy stole, czymś się bawi i rzece:
- to się nie mieści, trzeba to opier!@#ć!
oczywiście skwitowana została... dzieci uczą się od dizeci, a one od dorosłych... powtarzajątaki język, jaki w domu i wokól słyszą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
preria
barki mnie bola po tych bulgarach :D


EEE BARKI PO BULGARACH???



noo:D skoro nogi nie bola to dobrze ze chociaz barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
IMO istnieje gdzies złoty środek pomiędzy biciem za wszytsko a bezstresowym wychowaniem, tylko ludzi enei potrafia z niego korzystać Nie wiem ile razy dostałam w pupę od rodziców, nie byłó to wiele na pewno, bo nie za bardzo faktu kojarzę raczej grożenie tym faktem, ale za to pamiętam jak schowałam mamie pas bo wiedziałam że moge oberwać i ona otwierając drzwi od szafy i nie mogąc znaleźć paska straciła impet
Za to przynajmniej słuchałam sie , a teraz kurcze dyskusje z dziecmi nei maja końca, wszytsko dlaczego na co, kurcze nawet jak kolegom syna otwieram drzwi i mówię że nei może wyjśc to musze wdawac sie w dyskusje dlaczego, a co sie stało itd itp, raz zamknęłam drzwi w trakcie to mieli miny mocno zdziwione. Nie chce mi sie ciagle tłumaczyć ze wszytskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
aaa no, okeeeej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O raju Push juz zobaczyłam BTW i sie przestraszyłam, że musze jakis rozkład liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a nie liczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja? lepiej nie , bo wtedy straszę wszytskich.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium