SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74209

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dopiero zauważyłam, że nie wkleiło się wszystko:

Wez wdech, wstrzymaj oddychanie, napnij okolice ledzwiowa* i podnies sztange, prostujac konczyny dolne i prowadzac ja wzdluz kosci piszczelowej.

Prowadzac sztange na wysokosc kolan, calkowicie wyprostowac klatke piersiowa.

Wyprostowac konczyny dolne i wykonac wydech.

Utrzymaj chwile wyprost ciala.

Powoli, zachowujac pelna kontrole nad cialem, pamietajac o odpowiedniej krzywiznie kregoslupa, utrzymujac napiete miesnie tloczni brzusznej i okolicy ledzwiowej opuszczamy sztange w dól i odstawiamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Nagram se filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Nagraj.

Ja ostatnio jak głupia ćwiczyłam na sucho przysiady. Wydaje mi się, że jest dobrze, ale znając życie pewnie wszystko nie tak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja moze tez se ponagrywam, Hexe czytaj czytaj, jak wystartujesz z trenami to bedzie jak znalazl:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
:) takie mam zboczenie. Lubię czytać i lubię coś robić dobrze, ale zazwyczaj mi się nie chce robić czegokolwiek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mam tak samo I się strasznie złoszczę jak mi coś nie wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaszka a czy Ty starasz sie trzymac ww w kazdym posilku w miare po rowno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ja mam wtedy ochotę wszystko rzucić w cholerę.

W ogóle to kiepsko u mnie z motywacją. Nie wierzę, że coś w sobie zmienię, Gdyby mi ktoś powiedział: ćwicz tak i tak przez tyle i tyle, a będziesz wyglądała o tak. To by było motywujące :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, nie. Czasem jem posiłki bez węgli. Ale staram się jak najmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Uh. Jak mi ładnie wychodzi zbliżona ilość węgli i tłszczy w każdym posiłku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium