SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ależ apetyczne !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kleine-hexe
A da się to zrobić dwiema lewymi rencyma? :D


dołączam do pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak bez doświadczenia to nie, jednak chelb pieke juz od prau lat
Halinae
zupełnie bez drożdży komercyjnych , tzn na zakwasie czyli jak to sie nazywa na naturalnych drozdzach Tak mozna tez babke drożdżową zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omajgad! Obli dziś nie prima aprilis! wygladaja jak 7 daysy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, toś teraz pojechała... Przecież 7days wyglądają jak skapciałe skarpety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Obli, dzięki
A w sumie nie pomyślałam nigdy, że coś w rodzaju francuskiego się da na zakwasie. Chałkę na zakwasie to już kiedyś robiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73466
Dobre croissanty. Ładnie się listkują? Na zakwasie jeszcze nie robiłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
preria, toś teraz pojechała... Przecież 7days wyglądają jak skapciałe skarpety.


no jak,widzialam reklame!nie klam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam karkowke wole:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wszytsko daje sie na zakwasie robić, a jak myślicie jak do lat 50 czyli do czasu wprowadzenai komerycjnych drozdzy robiło sie wyroby piekarnicze?
Zawkas to zywa kultura dzikich drozdzy i bakterii kwasu mlekowego, jak sie odpowiednio go traktuje to w zyciu nikt nie wyczuje że masz cokolwiek zrobione na zakwasie bo wbrew polskiej nazwie kwasne to nie jest, smakuje zupełnie zwyczajnie i jest prawdziwym croissant`em
Nikt nie odróżni

A listkuje sie, zima to fajna pora roku, nawet czekac nei trzeba jak sie wałkuje ciasto, wychodze na balkon i odwalam wałkowanie z masłem za jednym zamachem wszytskie warstwy i składania, jest zimno to nie trzeba chłodzic po rozwałkowaniu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium