SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a ja mam na kolację stejka a bataty na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a piszę ci o tych jajnikach i śluzie , bo się mi właśnie kolega zwierzył , że byli z żoną na totym badaniu i lekarz mówi, że jajnik jest ok, choć wyszło, że coś tam siedzi, ale wszystko to wskazuje na śluz właśnie... wieć też gwarancji nie dają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
NO WIDAĆ, OWSZEM, ale pytanie, czy to, co zatkało, to może być twój śluz.. ?


nieee,przet tym cisnieniem nic nie ma szans tak to doktor tlumaczyl,to cos w stylu odsniezenia drogi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
a piszę ci o tych jajnikach i śluzie , bo się mi właśnie kolega zwierzył , że byli z żoną na totym badaniu i lekarz mówi, że jajnik jest ok, choć wyszło, że coś tam siedzi, ale wszystko to wskazuje na śluz właśnie... wieć też gwarancji nie dają...


nie mam pojecia o co moze chodzic z jajnikiem po hsg, jest to badanie ktore raczej pokazuje jajowody a co z jajnikami moze pokazac?pojecia nie mam ale sie za tydzien dowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ja w końcu nie dotarłam do biedry , więc tylko pieczone ziemniaki zamiast batatów na kolację dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
też piiiszne.. z tymiankiem..... mmmmm'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73466
Bataty są teraz w promocji w Almie, jakby komuś było bliżej. 6,99/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
w biedzie też po 6.99/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
haaa, wygrałam konkurs w kuchni sfd :) pierwszy raz coś wygrałam hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ha, wiedziałamże tym królem zawojujesz dział!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium