SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
preria
kenijski biegaczu-zacznij jesc :D


BARDZO chętnie !!!! Czekam tylko na instrukcje ile czego ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
frytki,hamburgery i banany:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
AMiU
namówienie faceta na podwiązanie.... powodzenia próbowałam mojego ...te przerazone oczy , jakby mieli mu co najmniej penisa odcinać haha...bez szans
no tak lepiej niech baba sie szprycuje anty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po co ci rozciagnięta macica lepsza masz, tylko widocznie musisz popracowac na nią Zawsze mówię że życie nei jest sprawidliwe, weźcie zaczynając nawet od takich włosów, jak ktos ma piekne gęste to może z nimi robic wiele i będzi epiekne miał, ten z chudymi , napary, masaże, wcierania a i tak nawet nei zblizy sie wyglądem do tego pierwzego itd itp


No nie facet anie namówisz, zapomnij, chyba że w innej kulturze wychowany tu wielu to robi, ma dzieci, nie chce wiecej ten zabieg w dodatku u męzczyzn odwracalny jest nie tylko że prosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaloze jej bloga,mojej macicy,moze sie dowartosciuje i zacznie wspolpracowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O Alhambra, rogale, nie wiem czyna zakwasie robisz, ale w temacie mąki, to po prostu, przesiej te pełnoziarnista częśc przez csitko, wyłapujesz największe otreby które burza strukture ciasta i to sarczy, a cos tam zostaje i zarodki tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
markoto
AMiU
namówienie faceta na podwiązanie.... powodzenia próbowałam mojego ...te przerazone oczy , jakby mieli mu co najmniej penisa odcinać haha...bez szans
no tak lepiej niech baba sie szprycuje anty


Ja się nie mam zamiaru szprycować. Ma więc jak wybrał: albo on , albo - duuuuużo mniej seksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
j aswojego zapytałam, ale zaprotestował, zmuszac nie chciałam bo skoro ktoś to traktuje psychicznei jak kastrację to po co ryzykować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze mnie wykastrowali jak wycinali wyrostek?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium