SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74189

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
obliques
oczywiście że sół peklujaca to konserwant, tylko to lepsze niz botulina. Sól peklująca tez traktowana jest jak przyprawa Małe ilości sporadycznie nie szkodzą, ale peklowac tez można bez soli peklującej, mozna to robić sama solą, równi si ekolorem, bo nie będzie pieczeń czerwona i smak musimy uzyskac poprzez przyprawy inne


To następnym razem uzyję, skoro Prerii wyszła taka pyszna szynka. Mój schabik ostatnio był za suchy, pieczony w garnku rzymskim.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
daj znać , choć wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
PUSHhard
Wlasnie robie frytki z marchewki.. ciekawe, czy smakowo bedzie podobne do batatow

Paszkos z forum ma fajne przepsy na FB i blogu, m.in. na frytki z marchewki. A fotki takie,że zjeśc monitor można ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
już znalazłam przepis na pieczona peklowaną szynkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Kessik rudzielcu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Najlepsze jest to, ze Kessik jest bardzo podobna do Meridy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Al, mi schabisko tez suche wyszlo, a tez myslalam, ze peklowanie jest nie bardzo...no, ale skoro od czasu do czasu mozna...bo sama nie chce z przyprawami kombinowac najchetniej bym carry do tego ciepla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnie jestem w szoku,5 dni moczylam i przekrecalam co 2 dni miesiwo i jest rozowe i soczyste,nawet jak uschnie to jako wedlina na kanapki nie bedzie tak zatykalo:) dalam tylko peklosol ziele ang i liscie laurowe,troszke papryki i soli morskiej, mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pusz,mysle ze schab tez moze byc troche bardziej mokry po moczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Kazde bedzie mokre
robilam dzis jako kon pociagowy... sie zmachalam i ppszlam spac na godzine.. Al, ciebie zamiec nie porwala? a i powiedz mi, co masz za FBW , bo to chyba nie z zestawow?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium