SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mleko z miodem i masłem pyyycha zawsze na przeziębienie mama dawała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
opuszek... scieram sobie kawał imbiru , moim zdaniem , z naturalnymi metodami jest to, że człowiek moze złapac początek choroby i sie wygrzebac zanim sie rozwinie i przy wszytskich wirusówkach pomagają, łagodzą przyspieszają leczenie, ale przy bakteryjnych to klapa, najwyzej dadza dobre samopoczucie i tyle

Zawsze sie zastanawiałam jaki cel jest dawanie miodu do mleka w czasie przeziebienia chyba dla przyjemności tych co lubia słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a w temaci eimbiru to przypominam sobie koleżanke której ociec jest indonezyjczykiem i jako dziecko przy każdym przeziębieniu była dręczona imbirem, do dzisiaj nie moze sie na niego patrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
obliques
opuszek... scieram sobie kawał imbiru , moim zdaniem , z naturalnymi metodami jest to, że człowiek moze złapac początek choroby i sie wygrzebac zanim sie rozwinie i przy wszytskich wirusówkach pomagają, łagodzą przyspieszają leczenie, ale przy bakteryjnych to klapa, najwyzej dadza dobre samopoczucie i tyle

Zawsze sie zastanawiałam jaki cel jest dawanie miodu do mleka w czasie przeziebienia chyba dla przyjemności tych co lubia słodkie


A NIE CHODZI O to, że miód jakoś okleja gardło i hamuje "drapanie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Obli nie wiem ale dobre to było, ja robie napój z soku z cytryny, imbiru i miodu dzieciaki uwielbiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
TO ROBISZ IM izotonik dodaj jeszcze soli trochę i pij po biegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no na lagodzenia drapania w gardle to jest mikstura smietana, oliwa i miod :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
nie wiem jakie proporcje na izotonik ale jako chłodny napój jest świetny tylko imbir zalewam gorącą wodą by się zaparzył
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium