SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
AMiU
też bym się podwiązała... czemu to zabronione

ale jak to zabronione?? prawnie?? W PL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To co sama mozesz to tylko dieta , co innego , to rodzaj subtelnego strojenia pomagania organizmowi licząc że sam znajzie drogę ,a nie szpikowania go

preria kartę dawcy mam wypełnioną, chociaz kto zadba lepiej o moje narządy niz ja
A te to za stare dla ciebie, ja juz premenopauzalna jestem

Aimu w PL wszytsko zabronione

Moja sąsiadka korzystając z porodu cesarskiego zarzyczyła sobei podwiązania i ma załatwiona sprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
obliques
Ja tez jestem sucha czymstarcza tym wieksze skłonności do suchości, wiosna nadchodzi bede ćwiczyć solidniej a nie od sasa do lasa

Tez sie musze do gina wybrac, spirale wyciagnąc, nowa wsawic jakoś mi sie nie spieszy z chęcia bym sobie jajowody podwiazała, ale kurcze zabiegi nawet takie niby małe nie mieszcza sie w moim kodeksie postępowiania z ciałem

Obli, czy Ty Mieszkasz w Niemczech ? Jak tak mam pytanie na priv o Gynefix tamże .

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Helk ato ty nie wiesz? prawnie zabronione w PL jest ograniczanie prawa do rozmnażania, nawet jak kobita ma 10 dzieci z męzem pijakiem ktory w szalonym widzie robi jej następne dzieciaki to nikt nei moze jej nic podwiązć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
W Schwajcarii, ale mam Gynefix załozoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
chyba sie przejęłam pisownią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ha zgadnelam! Obli,moje mimo ze mlodsze to jakies lewe te narzady:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
Za dawno w Polsce chyba mnie nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
namówienie faceta na podwiązanie.... powodzenia próbowałam mojego ...te przerazone oczy , jakby mieli mu co najmniej penisa odcinać haha...bez szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaciskaj mu na noc klejnoty,moze odpadna:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium