SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM Grosz do grosza a będzie Babochłop :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
OK, ALE Mleko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
i już wątpiłam, bo myślałam, e to teszpinak zabielany, czy inne ustrojstwo... ale nie , zwykly, bez dodatków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
i produkty z niego ja musiałam kiedyś francuzowi tłumaczyć że owoców morza u nas się nie jada zwłąszcza na 2 śniadanie w pracy i prawdopodobieństwo dostania się do mrożonki warzywnej jest mniej niż znikome....ale chyba nie uwierzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
wielu nie wie nawet co to jest drugie sniadanie w pracy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja celiaczka ma siostre w szwajcarii,tez celiaczke ktora przywozi jej mnostwo tanich bezglutkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
to zamów i dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale dokładnei jak preria pisała, skoro w zakładzie robi sie mrożonki ze śmietana to nawet jak ten szpinak przeszedł tylko kapiel , ale np był w tunelu do zamrażania gdzi również były takie mrozonki to napis musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ciekawe, w szwajcarii nei ma tanich rzeczy

A nawiasem mówiąc jak któs chce sie zdrowo odżywiac to sięganie po produkty bezglutenowe to dalekie od tego tematu jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
to zamów i dla siebie


ale ona jej przywozi jakies chleby,cuda na kiju,mocno p rzetworzone:D mieszanki jakies do wypiekow itp

a ja takich nie chce:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
Ciekawe, w szwajcarii nei ma tanich rzeczy

A nawiasem mówiąc jak któs chce sie zdrowo odżywiac to sięganie po produkty bezglutenowe to dalekie od tego tematu jest


widocznie u nas sa jeszcze drozsze:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla kobiety - aeroby brak treningu siłowego

Następny temat

DT - minori

WHEY premium