SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM, czyli wspólna miłość Paszkosa i Grekara, nie naleśnik lecz gitara..

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Grekar, lecisz na ostro widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
a co tam, dopiero 23 sie zbliza, 500 kcal w te czy we w te, zanim pojde spac to mina wieki, zrobie sobie jeszcze pare serii na uchwytach. a Ty byś pomógł a nie:D/ pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
co sie tutaj dzieje?

mi apetyt w koncu wraca, blisko 2mce nie moglem sie ogarnac z michą, przez kontuzje barku ,ograniczone treningi lub ich brak ,a do tego wiele roznych imprez w okresie grudniowo styczniowym %)

na szczescie juz ponad tydzien jest ok i wszsystko wraca do normy, dzis w koncu pojedzone sporo, normalnie i pozywnie

a na jutro zakupiona juz poledwica wołowa i sprobuje zrobic sobie z niej steka - lubie je jesc, ale bardzo rzadko do tej pory robiłem ,mam nadzieje,ze mi wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Co nie wyjdzie jak wyjdzie. Ładujesz na każdą strone po 4 min i masz perfect medium stejka. Teraz to i ja zgłodniałem. Nie będzie deseru na konkurs, idę się nim zająć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
no niby to takie proste, ale nie zawsze wychodzi idealnie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
wlasnie opindalam 5 posilek :P

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Dzien dobry wszystkim . .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
grekar9
Ale ludzie wiedzą lepiej, nie przetłumaczysz im, nawet jak bys na ...stanął: )
Kusi mnie ten deser konkursowy co w lodowce siedzi od czasu jak z run run wrocilem i watpie ze sie powstrzymam:D



dawaj deser

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Dzieńdoberek !
Banan. ze stekiem to zalezy ile ma cm. , jezeli ma zalozmy 6cm. to po 3 cm z kazdej strony i voila, warto pamietac zeby smazyc tylko po jednym razie z kazdej strony no i zeby po smazeniu przykryc sobie takiego stejka na ok 7min. folia spozywcza, zeby odpoczac, nie przecinac go bo soki ucieeekna

Co macie na sniadanie ? Ja ide wciagnac owsiaaneczke, w lodowce jakies puchy.

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2014-02-05 08:11:37

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Placuszki tuńczykowo-owsiane z dodatkiem Fety

Następny temat

LC przekaska w 3 min! A'la miesna pizza!

WHEY premium