SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM, czyli wspólna miłość Paszkosa i Grekara, nie naleśnik lecz gitara..

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Pierwszy raz bulka wczoraj sobie strzeliłem i do teraz mam takie evo w żołądku, że nawet mak mu nie dorówna, chyba, że miała miejsce kumulacja pizzy

To już mam pomysł na śniadanie

"Mało kto by się tego spodziewał ale mleczko z kokosa nadaje się na napój izotoniczny lepiej niż np. Powerade! Będzie trudno Wam w to uwierzyć ale kokos jest tak skuteczny, że lekarze do dzisiaj używają go jako... naturalnego dawcę krwi! Otóż woda kokosowa jest bardzo podobna do ludzkiego osocza i bardzo łatwo miesza się z krwią. Zawiera taką ilość elektrolitów, że z powodzeniem ratuje ludzkie życie w stanie jego zagrożenia (jak donosi Focus - kroplówki z mleczkiem kokosowym serwują sobie niektórzy sportowcy). Zawiera m.in. witaminy B2, B6, C, E, potas(więcej niż w bananach!), wapń, magnez, żelazo, sód i wiele innych. Stanowi źródło pożywnej, szybkiej energii, zwiększa wytrzymałość, poprawia wydajność fizyczną i sportową, a także zapobiega otyłości i problemom z utrzymaniem właściwej wagi przez poprawę metabolizmu."


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-02-06 10:17:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
@lodzianin:

myślisz, że ich nie wziąłem? Miałem nadzieję na faktyczne polędwiczki... Ale to po protu to samo mielone g****, co w nuggetsach. Tylko w kształcie polędwiczek. NA BANK, porównywałem

U mnie kaweczka z chilli i zaraz jakiś lekki MEAL wpadnie przed klatką i plerami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pierwszy posiłek już za mną, już lepiej się czuję.
Jutro będzie ogień na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Będzie moc, będzie!
U mnie też powinna być - po wczorajszym zgnojeniu czas na zdrowe, domowe, detoxowe śniadanie w postaci mixu sałat, warzyw, ziół i puchy tuńczyka. Do dressing z oleju z pestek dyni, chilli i zielona herbata. Ale dobrze mi teraz nie to, co po maku Lecę cisnąć klatę! Później szama po treningowa. Zaliczę ją w "Salad Story" zdaję się, bo mam sprawy na mieście do załatwienia i tylko to będzie pod ręką, a w domu nic w lodówie :/

PS -> mam na sprzedaż playstation 3 80GB + GTAV + pad + Gran Turismo 5 w wersji kolekcjonerskiej + PES2011 ( stan wszystkiego idealny ) za 690,- ktoś chętny może?


Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2014-02-06 11:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No nie, Lodzianin jakbym wiedziala ze Ty tez o takich godzinach nie spisz to wpadlabym do spamu na ploteczki

Paszkos,co do pleya, to nie dzieki, mamy, ostatnio w tenisie na movie gramy, niedlugo w ogole z domu przestane wychodzic

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2014-02-06 12:50:15

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
lepszy taki tenis niż pierdzenie w stołek cały dzień:D oj zagralbym w tenisa w upalny dzionek, od lipca okazji nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Malinowa jak macie top spina 4 to mozemy się online sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ooo nie mamy, narazie mamy jakis tam boks i taka skladanke gier, ale namowie mezulka to zakupi i sie zmierzymy hrhrhr

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Top spin to miazga, super giera.

Ja bym z Tobą Remik zagrał, ale nie mam pleya obecnie

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-02-06 14:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja ostatnio nie gram praktycznie wcale, ale jakby mozna bylo pograc z wirtualnym znajomym to chętnie
moja gierka ulubiona to głównie pes13

a inne to tylko sporadycznie, albo jak mi Banan czasami jakas przygodówke pozyczy to szybko przechodze i oddaje



Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-02-06 14:43:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Placuszki tuńczykowo-owsiane z dodatkiem Fety

Następny temat

LC przekaska w 3 min! A'la miesna pizza!

WHEY premium