SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM, czyli wspólna miłość Paszkosa i Grekara, nie naleśnik lecz gitara..

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Tego jeszcze nie tsstowala

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Oczywiscie nie chce plci przeciwnej urazic, !bron Boze! ale spodobalo mnie sie to, pewnie widzieliscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
dobrej nocy Panie i Panowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Czasem pomaga nie tłumaczenie na siłę....
Gorzej jak przyjdzie z brzuchem. To wtedy jest lekki error.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
wtedy są rodzinne tragedie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie uraziło, bo na całe szczęście daleko mi do takich pustaków
Ale tak niestety jest smutna prawda.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dyskoteki, imprezy, nachlac sie potem zjarac dac pare razy dupy to sie liczy dla malolat

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Szczęście, że mnie to ominęło

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
jak czasami jade w tramwaju/autobusie poslucham tych malych, d****nych ludzi to naprawde mnie to boli. jak ja bylem w 1 gimnazjum i jak bucha zlapalem to bylo cos ze oooooo ja pier...a teraz gnoje po nosach jada, chlaja, cpaja acodin- kierwa, cos jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dobra luz , h** z tymi malymi gowniarami j**ac je i tyle , nie ma co sie denerwowac o tej godzinie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Placuszki tuńczykowo-owsiane z dodatkiem Fety

Następny temat

LC przekaska w 3 min! A'la miesna pizza!

WHEY premium