SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ano, coś takiego "pokazy" się odbędą ale jw pisała an_czi zawody będą bez rangi , ja to nazywam impreza odpustowa, dla wszystkich.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Tak, już wszystko wiem. Pozostawiam to bez komentarza.
Zresztą... nie ma nad czym biadolić, przecież te zawody od zawsze były dla "fanu" - dobrej zabawy i sprawdzenia formy plażowej.
Tak nic z tego nie ma.
Zwycięża w żadną księgę wpisany nie jest (taka metafora). Nie ma tytułu, nie ma nic...
Nie moja działka, więc nie wpierdzielam się. Amen.


Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2016-06-16 14:10:30
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Wolne wykorzystane na regenerację i "dobre treningi". Teraz tylko jem, śpię, trenuję i tak w kółko. Super regeneracja i efekty widzę z tygodnia na tydzień. Do PP myślę, że progres będzie.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Za kilka dni będę już miała gotowy nowy strój. W tej chwili mija 4 dzień jak przy nim działam. Myślę, że finalnie będzie bardzo zbliżony do tych które mają zawodniczki pro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
ja też już myślę nad nowym strojem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
rozumiem, że sama go wyklejasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
an_czi koniecznie musisz zmienić ten poprzedni.

shizaxa tak wszystkie sama robię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Wczoraj odwiedziłam swój klub. Skonsultowałam z trenerami obecną formę i progres. Jak zwykle idziemy w dobrym kierunku.
Zrobiłam trening barków, piekły mnie na maxa, bo po poniedziałkowych plecach mam takie zakwasy, że poruszam się jak robokop.

Barki:

1. Wyciskanie na suwnicy siedząc 3 x
2. Wyciskanie na maszynie - wąski chwyt 3 x
3. Unoszenie bokiem stojąc 3 x
4. Unoszenie bokiem leżąc na ławce skośnej 3 x
5. Podciąganie drążka do klatki z wyciągu dolnego - szeroki chwyt 3 x
6. Seria łączona na tył barków




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Siema dziki! Kto z was zaliczył już plażowanie?
Ja rehabilitowałam dzisiaj złamańca we wodzie, a potem skoczyłam na czita, ale nie szalałam za bardzo.
Wleciała grillowana pierś w ziołach z frytkami, surówką i sosem czosnkowym.
Kolejne lato z rzędu jak jestem na masie, ale cóż, jak mus to mus. Będzie śmigała loszka po plaży.




Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2016-06-24 17:49:22
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Uff ta temperatura mnie wykańcza. Zdecydowanie lepiej funkcjonuję przy niższych temperaturach. Wieczorem zrobiłam trening nóg. Pot się lał strumieniami i to dosłownie.
Później spotkanie z podopiecznymi. W tym z Majką, która szykuje się na MPJ. Czas wielki na naukę pozowania, więc działamy.






Zmieniony przez - Diablica:) w dniu 2016-06-25 23:22:02
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Następny temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

WHEY premium