SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Wczoraj dzień regeneracji.
Dzisiaj zaatakowałam nogi i zero litości.

1. Przysiady ze sztangą z tyłu 3 x 12-10
2. Przysiady na suwnicy Smitha 3 x 12-10
3. Wypychanie na maszynie 3 x 12-10
4. MC na prostych nogach 3 x 12-10
5. Odwodzenie nogi w tył z linką wyciągu dolnego 3 x 12-10
6. Wyprosty nóg na maszynie 3 x 12

Po treningu udałam się na salę pozować dla przypomnienia.
Jutro popołudniu spotkanie zawodników w klubie. Cieszę się, że możemy spotkać się w pełnym składzie. Ciekawa jestem również nowinek od trenera.


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
MARIAN 17
Ania dokladnie MP to priorytet, ciekawe gdzie bede tym razem;)

Do poprawy jest sporo i wiadomo pierwsze lata bedzie ciezko bo dla mnie chyba kat. Do85kg ale bede pracowal mocno caly ten czas to moze bedzie ok.

No rok temu bylo b dobre dociecie;)

Wlqdyslawowo fajnie by by bylo jak wypali.

I tak jak Przemek pisze wpadaj nas morzE;)


Wiadomo, zawsze jest coś do poprawy. Dopracujesz szczegóły i będzie super. Mam nadzieję, że przewieziesz coś z Władka. Chętnie poszłabym z wami na jakiegoś czita przed redukcją, ale trochę daleko, jak przyjadę to na pewno na spontanie, na stówę to jeszcze nie wiem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
skąd pas? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
an_czi
skąd pas? :)


Od Marty Fit_Flower. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiejsze zgrupowanie zawodników przygotowujących się do jesiennych startów.
Jako stary wyżeracz, obserwowałam postępy świeżaków.
Jeśli chodzi o mnie... to sylwetka jest już kompletna, a ja gotowa na redukcję i na scenę.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Diablica:)
MARIAN 17
Ania dokladnie MP to priorytet, ciekawe gdzie bede tym razem;)

Do poprawy jest sporo i wiadomo pierwsze lata bedzie ciezko bo dla mnie chyba kat. Do85kg ale bede pracowal mocno caly ten czas to moze bedzie ok.

No rok temu bylo b dobre dociecie;)

Wlqdyslawowo fajnie by by bylo jak wypali.

I tak jak Przemek pisze wpadaj nas morzE;)


Wiadomo, zawsze jest coś do poprawy. Dopracujesz szczegóły i będzie super. Mam nadzieję, że przewieziesz coś z Władka. Chętnie poszłabym z wami na jakiegoś czita przed redukcją, ale trochę daleko, jak przyjadę to na pewno na spontanie, na stówę to jeszcze nie wiem.


wiaodmo ze fajnie by coś bło przywieśc aczkolwiek napewno bedzie ciezko bo forma na 100% nie bedzie gotowa

troche poźno pojawiło sie info o tej imprezie ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522674
spora grupa - Sandow rośnie w siłę z każdym rokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
MARIAN 17 wiesz jak masz myśleć? Jadę po krążek i ch...
ASNF no sporo nas już jest, to i tak jeszcze nie wszyscy. Chociaż jak to się mówi... nie ilość się liczy, a jakość.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
i nikt mi go nie zabierze a miejsce na półce jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
MARIAN 17 no i to ja rozumiem
-------------------------------------------------------------------

Niedzielę spędziłam w gronie rodzinnym. Zrobiliśmy sobie mały wypad w ustronne miejsce gdzie można pobyć w spokoju z naturą. Potem uderzyliśmy do McDonaldsa, ludzi tyyyleee, że chyba jeszcze w życiu tam takiego spędu nie widziałam i te bezcenne spojrzenia przeciętniaków kiedy wyciągam z torebki pudełko. Jakoś nie miałam ochoty na jedzenie fast foodów, tym bardziej gdy widzę grubasów z oponami obżerających się hamburgerami. Brrrrr...!
Późnym wieczorem pojechałąm na siłkę zrobić trening klatki + bicepsy + tricepsy + brzuch. Było już chłodniej i mniej ludzi więc poszło całkiem fajnie.
1. Wyciskanie sztangi leżąc 3 x 12-10
2. Wyciskanie hantli na ławce skośnej 3 x 12-10
3. Rozpiętki na bramie z dołu 3 x 12-10
4. Rozpiętki na bramie z góry 3 x 12
5. Uginanie przedramion ze sztangą prostą 3 x 12-10
6. Wyciskanie hantli zza głowy stojąc 3 x 12-10
7. Allachy z liną wyciągu górnego 4 x 12-10

Dzisiaj za to gorąco, że ledwo zipie. Czekam do póżnego wieczora i jadę na trening pleców.

4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Następny temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

WHEY premium