SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Cześć robaczki!

Tydzień treningowy zakończony. Waga już poniżej 58. Forma git, nogi pocięte. Odliczam... 12 dni do startu, nie mogę się doczekać, bo jadę już na oparach, ale podekscytowana jestem na maxa. Za tydzień mam urlop i biorę się za dogranie wszystkiego, ma być błysk i szał. Konkurencja nie śpi, a jest naprawdę mocna.
Nowy strój gotowy, dodatki prawie wszystkie są. W tygodniu lecę załatwić jeszcze tylko zaświadczenie.
Do piątku mam nocne zmiany, także będzie zajazd.
Postaram się wrzucić w tygodniu jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Powodzenia Ania!!
Z tego co piszesz, to niezły hard core u Ciebie.
trzymam kciuki na tej ostatniej prostej, daj maksa z siebie, a później wypocznij żeby dać czadu na scenie!! :)

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzięki Asia! Mam nadzieję, że tym razem nie będzie, żadnych niespodzianek. Muszę trzymać emocje na wodzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Ostatni tydzień przed diurezą rozpoczęty i jest git, mam pozwolenie na ładowanie. Forma jest, waga leci cały czas, więc trzeba nakarmić mięśnie.
Idę na nockę do pracy i w nocy wjedzie pizza na full wypasie!
A od jutra już ostra jazda bez trzymanki aż do zawodów.

Dzisiaj były plecy.

1. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki szeroko 3 x 15
2. Wiosłowanie hantlem jednorącz do boku w podporze 3 x 15-12
3. Ściąganie liny do bioder na prostych rękach z wyciągu górnego 3 x 12
4. Przyciąganie uchwytu wąskiego do brzucha w opadzie tułowia z wyciągu dolnego 3 x 12
5. Wyprotyvtulowia na maszynie 3 x 15-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
widzę, że pracujesz na nocki, ja również :( u mnie jest to raz na 3 tygodnie...nie zauważasz gorszej regeneracji, łapania wody, pracując tak na zmiany? bardzo przeszkadza to na redukcji pod zawody? pytam bo na Debiuty się będę przygotowywać i na każdą ewentualność chcę byc gotowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Zmęczenie jest większe to na pewno. Nie zależnie od tego czy jest to okres przygotowawczy.
Nie mam tendencji do podlewania. Stan fizyczny czy też psychiczny nie ma u mnie wpływu na pogorszenie formy. Jest raczej odwrotnie, im jestem bardziej zmęczona tym lepszą mam formę. Po nocnych zmianach jak wracam mam ją najlepszą iż w innej porze dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
Czyli to pewnie kwestia indywidualna ja znowu mam gorszą ;)
powodzenia na PP


Zmieniony przez - shizaxa w dniu 2016-10-04 12:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Spokojnie, to już cię nie dotyczy. ;) Dzień przed startem już praktycznie odpoczywasz, a sylwetkowe na debiutach od kilku lat idą z samego rana, więc na + dla ciebie.
Dzięki, wpadaj kibicować. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Zrobiła co mogła! ;)


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4576 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522674
będzie dobrze, złoto wyczuwam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Następny temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

WHEY premium