SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM - ANIA NAWROT Mistrzyni Europy - Przygotowania do MŚ - POWER!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
To są najlepsze nogi na świecie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
paula.cw
Pięknie!! Wielkie gratulacje. W fazie eliminacyjnej sylwetki bardzo różne, ale w finale poziom bardzo wysoki. Piękne mamy fitnsski sylwetkowe, aż miło popatrzeć. Kostium świecił się najmocniej!! Widać, że jesteś takim kociakiem scenicznym i pozujesz perfekcyjnie. Jakie plany teraz?


Cały okres przygotowawczy starałam się pracować nad każdym detalem co składa się w całość i efekt końcowy jest jaki jest.
Mam już pomysł n kolejny strój.
Pozowanie to zwykły spontan u mnie.
Plany...?

Arnold Classic Barcelona i Olympia w Pradze w przyszłym roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
shizaxa
Pozowanie i prezencja sceniczna najlepsza, godna mistrzyni i strój faktycznie piękny masz dar bo z tego co pamiętam mówiłaś że sama projektowałaś i wyklejałaś? sama teraz myślę nad swoim strojem i nie wiem na co się zdecydować :D powiedz mi tylko jakiej wielkości (ile mm) masz kamienie na stroju bo ja jestem w tym totalnie zielona :(


Tak, dokładnie. Wszystko sama. W przyszłości może się tym zajmę. ;)
Kamienie Swarovski SS16 (5mm) i SS20 (6mm).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
MARIAN 17
Aniu Gratulacje


Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Bull
To są najlepsze nogi na świecie






No nie wiem czy najlepsze... ale jak tak mówisz to może coś w tym jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
Diablica:)
shizaxa
Pozowanie i prezencja sceniczna najlepsza, godna mistrzyni i strój faktycznie piękny masz dar bo z tego co pamiętam mówiłaś że sama projektowałaś i wyklejałaś? sama teraz myślę nad swoim strojem i nie wiem na co się zdecydować :D powiedz mi tylko jakiej wielkości (ile mm) masz kamienie na stroju bo ja jestem w tym totalnie zielona :(


Tak, dokładnie. Wszystko sama. W przyszłości może się tym zajmę. ;)
Kamienie Swarovski SS16 (5mm) i SS20 (6mm).


Jak tylko sprawia Ci to przyjemność i będziesz miała czas to dlaczego n ie, klientki na pewno byś miała
Swarovski <3 już wiadomo dlaczego błyszczałaś najbardziej na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Backstage. ;)







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Moje ulubione dzięki Michał Anders. ;)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Fot. Sylwester Szymczukbjuz.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Diablica, wszędzie Diablica.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

Następny temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

WHEY premium