SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W. - NOWY PRODUKT PRZEDTRENINGOWY!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
Gpeoples
Nie da się ukryć, że 500 mg to pół tysiąca gram.



pewnie chodzilo ci o pół grama, co do dzialania tak jak jabi wczesniej wspomnial kazdy organizm inaczej reaguje na stymulanty,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
luzakkkk


pewnie chodzilo ci o pół grama, co do dzialania tak jak jabi wczesniej wspomnial kazdy organizm inaczej reaguje na stymulanty,


Literówka.

Na mnie stymulanty bardzo dobrze działają, wszystkie, ale w odpowiednich dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Także, jesteś jedną z tych osób, które powinny komponować sobie samemu skład suplementów jeśli masz już taka wiedzę.
Na mnie S.A.W. działa dobrze 10 gram jest oki więcej to mam czerwoną twarz. Wszystko rozbija się o to jak długo stosujesz różne suplementy i stymulanty, bo przeskakując na kolejne produkty po prostu działają już słabiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1920
Nie stosuję żadnych stymulantów, nie wliczając jakiś okazjonalnych śladowych ilości. Masz rację, jeśli ktoś się nie zna, lepiej wziąć taki kompleks i ocenić, w przeciwnym wypadku lepiej samemu coś skomponować i zadziałać maksymalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
To i ja dorzucę swoją opinię. S.A.W jest moją pierwszą przedtreningówką, wcześniej brałem tylko kreatynę i od czasu do czasu piłem kawę, która mocno na mnie działa (normalnie jej nie piję) ale od czasu do czasu (przy intensywnym treningu) pojawiało się krwawienie z nosa więc dałem sobie spokój z taką formą pobudzenia. Jeśli chodzi o S.A.W, to biorę na razie dawkę ok 8 gramów (1,5 miarki) przy wadze ok 95 kg i generalnie jestem zadowolony z działania. Podobnie jak inni czuję mrowienie na twarzy i przedramionach, mam większą koncentrację, chęć do treningu i jestem ogólnie pobudzony. Nie czuję jakiegoś wyjątkowego przypływu ,,nadludzkiej" siły czy wytrzymałości ale S.A.W. pozwala mi na naprawdę solidne treningi i wyjście z dotychczasowego zastoju. Myślę ze będę wracał do tego produktu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74
czy saw nie koliduje z kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Miałem jest OK! moc jest !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
S.A.W. był również moją pierwszą przedtreningówką i użyłam go kilka razy jedynie przed zawodami (siłowo-wytrzymałościowe), gdyż na co dzień nie stosuję PW. Przy 56 kg wagi połowa saszetki - delikatne pobudzenie, lepsze skupienie, lekkie mrowienie typowe dla beta alaniny. Cała saszetka - jest moc, pozwoliło na zakończenie zawodów wykrzesać z siebie siły na ostatnią konkurencję i zanotować całkiem niezły wynik, mimo zmęczenia materiału, bo zawody trwały chyba z 5h, starty co godzinę, a skupienie trzeba było trzymać przez cały ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74
mam jeszcze jedno pytanie, jezeli cwicze od poniedzialku do piatku codziennie to nic sie nie stanie jak bede bral SAW codziennie przed treningiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 i L-glutamine T6

Następny temat

Nietypowe pytanie

WHEY premium