SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W. - NOWY PRODUKT PRZEDTRENINGOWY!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
No np 3/4 torebki ryzu z piersia i lyzka oleju z pestek winogron. To godzinke po mozna zazyc? I jak wezme sawa to po 15 min mozna zaczac trening, czy odczekac te 25-30 jak pisze na opakowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
Siema bral juz ktos w capsach?S.A.W.A?Kopie jak Proch?

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Tomku, pisze tak jak obiecałem. Jednak błąd tkwił w moich posiłkach tak jak podejrzewałem. Wczoraj miałem w zasadzie dzień wolny ale przyszła mi paczka z SAWem i nie mogłem się powstrzymać i poszedłem zrobić trening. Wrażenia super, BA czuć mocno u mnie szczególnie na twarzy, popmpa bardzo przyjemna przy 10g, ale nie rozrywająca - taką właśnie lubie. Nie będe próbował dawki 15g bo 10 wystarczająco jest dla mnie(90kg)

Zdrówka

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Jakos niezwykłem pisac na forach, jednak regularnie zagladam na wiele różnych for sportowych. Tutaj postanowilem zarejestrować sie i wyrazic swoja opinie o produkcjie S.A.W.
Moj staz treningowy jest spory ( 12 lat niestety z przerwami - kontuzje, dziewczyna, wyjazd za praca itd ). Doswiadczałem juz wielu suplementów , a że trenuje niekonwencjonalnie i czysta siłownie robiłem tylko w cyklach na czystą mase oraz tłuszcz, aby pozniej to spalić, poprawic wydolnośc, siłe i szybkość, także uwierzcie mi testowałem wiele odzywek, róznego rodzaju.
Jak nic działał na mnie najlepiej Nitrobolon 2, ale do czasu. Do czasu dostania w moje łapki S.A.W.'a.
Juz 15 dzień na nim jade i zaczynam powoli zastanawiac sie nad dodaniem go do mojego canonu stałych suplementów ( na kazdy cykl uzywam tych samych suplementów, dokladajac odzywki wspomagajace cel danego cyklu ). Jak narazie w moim kanonie suplementów znajduje się :
-BCAA ( róznych firm, zalezne od aktualnych funduszy )
-Komplex aminokwasów ( przewaznie AminoMax 6800 )
-HMB ( jak w bcaa )
-Białko potreningowe ( ostatnio zakochalem sie w whey c6 :) )
-Kazeina na noc i rano
-L-Karnityna
-Cleanburexin II ( wczesniej TFB )
-Tran w kapsułkach :)

S.A.W poprostu roz... system jak dla mnie. Mam w proszku , ale dokupilem w tabletkach jeszcze i szczerze ? przechodze na tabsy, 10 kapsułek daje niesamowite efekty ( jednak wychodzi troszke drozej niz puszka 200 gram ).
Jedyne co moge zarzucic dla S.A.W. to WASKULARYZACJA, u mnie jest zwyczajnie zbyt duża, itak mam zyły wypompowane ale po S.A.Wie wychodza mi az takie sine i to w miejscach gdzie wczesniej ich poprostu nie było widać.

Także jesli czytacie to lub ktorekolwiek inne fora by przeczytac coś co Was przekona do S.A.Wa to powiem jedno :
Dupe, nigdzie nie znajdziecie cudownego srodka, ktory cokolwiek za Was zrobi, wszedzie potrzebna jest własna wola do cięzkich ćwiczeń i dobrze ułożona i trzymana dieta. Żadna odzywka ( nawet sterydy ) nie zrobia nic za kogoś, ewentualnie pomogą. Niech nikt o tym nie zapomina.

Dla ogarnietych, ciezko pracujących i obeznanych - polecam, szczerze chlopaki.

Dla trenujących, ale niezbyt obeznanych ze skladem, z brakami w wiedzy na temat treningu i supli - produkt jest świetny, ale jesli to wasze poczatki, moze zastanowicie sie nad pierwszym cyklem z czymść typu Nitrobolon lub innym Boosterem ?

" I can see a new horizont ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Dla poczatkujących, bez wiedzy itd. - Trening, Dieta i ewentualnie witaminy+minerały. Ja zdaje sobie sprawe, ze jest milion "sezonowców" czy zapaleńców, ktorzy po niewielkim przyroscie juz koncza przygode z treningiem i uwazaja sie za bustwo. Panowie to produkt ( oraz setki innych produktów ) nie jest zdecydowanie dla Was, itak na poczatku jesli chcecie schudnąć to schudniecie, jesli chcecie zarysowac miesnie to zarysujecie itd. Kase lepiej przeznaczyc na poczatku na dobra diete.


Tak czy siak, S.A.W. mnie rozczarował, myslałem, że bedzie slabiej, a było lepiej, rozczarował mnie pozytywnie !

" I can see a new horizont ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Dziękujemy za opinie Jetwin!

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Szaszetki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
pewnie czopki

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 i L-glutamine T6

Następny temat

Nietypowe pytanie

WHEY premium