SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W. - NOWY PRODUKT PRZEDTRENINGOWY!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Szybkie pytanie- czy to sie bierze tez w dni nietreningowe? Wiem ze pewnie było wczesniej ale szukam i nic;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
tylko w dni treningowe.Chyba że chcesz wyfrunąć nieplanowanie na siłownie po wzięciu w dzień nie treningowy bo zakładam że tak by było hehe

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nie ma sensu, bierz tylko przed treningiem

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Witam, czy ktos jeszcze oprocz mnie zamiast super powera i extra pompy podczas cwiczenia ma zamulenie i jakby spowolnienie wraz z ciaglym ziewaniem przez nastepne pol dnia? Moze takie przed treningowki na mnie nie dzialaja bo jedynym efektem jest brak zmeczenia. Moze to przez za duza dawke 15 gram, moja waga 70kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
15g na wagę 70 kg to maksymalna dawka ,moi koledzy przy wadze 100kg biorą 10g,i bardzo są zadowoleni z treningu i również w ciągu dnia czują się świetnie.

Ziewanie to oznaka niedotlenienia organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
Witam, wielkie dzieki za odpowiedz. Czyli powinienen zmniejszyc dawke zeby to zadzialalo poprawnie? Czy to wlasnie od zbyt wielkej ilosci SAWa mam takie, a nie inne pozytywne efekty? "Ziewanie to oznaka niedotlenienia organizmu." , tak, ale czytalem tez ze ziewanie jest tez oznaka nie tylko niedotlenienia, lecz takze bardzo duzej ilosci tlenku azotu, co akurat pieknie dopasowywuje sie do dzialania SAWa. Czyli powninienem zmniejszyc dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
aha, jeszcze pragne wspomniec, o ile wgl ma to jakiekolwiek znaczenie co do tego proszku ze mam niedoczynnosc tarczycy. Jednak nie wydaje mi sie to istotne, pisze gdyby JEDNAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11600
a próbowałeś mniejszych , czy od razu zacząłeś od 15g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
zaczynalem od mniejszych ale nie pamietam juz dokladnie jakie mialem efekty, jutro wezme 5g i dokladnie zwroce uwage co sie ze mna bedzie dzialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 158
"Dlaczego ziewanie jest uważane za przejaw znudzenia? Okazuje się, że gdy zwalniamy obroty, w organizmie zwiększa się produkcja tlenku azotu, który działa jak trucizna, drażniąc komórki pnia mózgu. Broniąc się przed zatruciem, mózg chce więcej tlenu i prowokuje ziewanie.". zrodlo poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/sygnaly-ciala/ziewanie-jest-zdrowe-przyczyny-ziewania_33502.html . Juz sam nie wiem czy nie jestem jakims szczegolnym przypadkiem i nie powinienem zaprzestac uzywania SAWa, jak po mniejszych dawkach bedzie podobnie, zrobie koledze 300 gramowy prezencik i na tym zakoncze chyba moja przygode z "pompownikami"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 i L-glutamine T6

Następny temat

Nietypowe pytanie

WHEY premium