SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W. - NOWY PRODUKT PRZEDTRENINGOWY!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Na zdjęciach wychodzą zawsze jakieś przekłamania, więc tak się nie da - trzeba policzyć.

Ale do czego dążę, analizując dalej to zdjęcie tracę wiarę, że mogą być to złoża jakieś formy kreatyny.
Dalej - zauważyłem dziwne anomalia w lewym-górnym rogu zdjęcia - jest tam jakiś krater lub odcisk czegoś - tym powinno zająć się już NASA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Jest to ślad po użyciu urządzenia ładowczo-dozująco-transportującego napędzanego ręką.

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
hmm

niech zgadnę - łyżeczka - czy bardziej zaawansowane urządzenie zwane miarką ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Miarka.

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
Produkt fajny, szkoda, że ciut drogi nawet jak wpisałem w przegldarkę cen suplementów (suplista.pl) - żadnej taryfy ulgowej - cóż, jakość kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
przecierz to tanie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Chyba nie widziałeś cen innych przedtreningówek. Jak sypiesz 10g to wychodzi całkiem nieźle cenowo.

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Jakoś nie jestem do tego przekonany . Tak jak i do mass xxl

Do you come from a land down under?
Where women glow and men plunder?
Can't you hear, can't you hear the thunder?
You better run, you better take cover."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106
Cena jest makabrycznie niska!!
Nie wiem o co chodzi z tą ceną naprawdę nic w takiej cenie o takim działaniu nie znalazłem nawet nitro jest droższe.

"Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie,uświadomiłem sobie,że emocjonalny ból i cierpienie są tylko ostrzeżeniem dla mnie,żebym nie żył wbrew własnej prawdzie.Dziś wiem, że to się nazywa AUTENTYCZNOŚCIĄ."


- Charles Chaplin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
stosuje juz 3 tygodnie. sypie 10g i zarzucam 4 kapsy BetaAlaniny i działanie bardzo fajne, pobudzenie bardzo dobre i nawet spoko pompa ;) przez pierwsze 3 treningi nawet lekko glowa bolała

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 i L-glutamine T6

Następny temat

Nietypowe pytanie

WHEY premium