SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W. - NOWY PRODUKT PRZEDTRENINGOWY!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2913
ja też bym chciał jakąs próbke, u mnie w mieście pytałem ale żadnych próbek nie ma

Pozdrawiam Glegi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ProSatan polecam polecam, super produkt, miałem tylko 10g i jest super na treningu koncentracja super, fajna pompa i na aero po treningu to mnie chciało z rowerka wyrwac

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nie mogę doczekać się treningów,w których będę mógł latać na S.A.W.
Ale to już niedługo.Tornado w mięśniach :)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1028
zaje.... dziala rewelacja jak na mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Produkt świetny super skupienie i znaczny wzrost wytrzymałości siłowej oraz wydolności tlenowej, naprawdę polecam, znajomy i dorzucił za pare groszy tą mała paczkę 100g, sceptycznie podchodziłem do tego produktu bo z pl itd., ale jak prawie za free to wziąłem, a tu zaskoczenie super mi przypasił. Przedtreningówki za oceanu u mnie z granium odpadaja, bo czuje się po nich jak nacpany ciezko mi się skoncentrować tak pobudzony jestem, oraz mam problemy z żoładkiiem, bóle i mdłości. Ale wiadomo są tacy co bez geranium wogle z szatni nie wychodzą, ale myslę, że takie mocne stałe przeciążanie CUN nie wyjdzie na dobre w ogolnym rozrachunki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1879
Jak proponujecie łączyć SAW + kreatyna mono ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja bym brał normalnie mono rano i po trenie i SAW przed trenen i w DNT mono rano

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1879
Chodziło mi bardziej o ilość brania :D bo w SAW też cos krety jest :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jest w nim kreatyna,ale niezbyt duża dawka,niewystarczająca do tego żeby "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu".Trzeba by było dokupić osobno mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3055
A czy można połączyć SAW z CM3, czy mono wystarczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 i L-glutamine T6

Następny temat

Nietypowe pytanie

WHEY premium