SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regenat -Zimowa masa z Roniem od str 44. Foto str. 13/43/44/52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Chociaż na zdjęciu lekko się pochyliłem do spiny. Muszę zrobić zdjęcia prostej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie wiem czy nie jest lekko wklęsła(szewska klata).Ale to mała wada,więc z rozbudową problemu być nie powinno.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ok, ale co proponujesz, żeby ją poprawić? Sam widzisz, że ćwiczę już 14 miesięcy, a ciągle to samo - cycki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ława, dipsy z obciążeniem, rozpiętki i hantle= cyce jak donice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Może być tak, że na brzuchu i cyckach mam za dużo skóry? Za czasów gdy byłem grubasem, bardzo szybko przytyłem do 105 kg. Po zrzuceniu 40 kg, miałem mega dużo skóry i teraz też wydaje mi się, że na cycach i brzuchu zostało jej trochę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Bardzo możliwe, jak pamiętasz też miałem z tym problem. W miarę upływu czasu jak nawalisz trochę mięsa skóra się naciągnie jeżeli nie jest jej mega dużo. Na dole brzucha u mnie jeszcze trochę zostało do naciągnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak właśnie się tak mocno szybko tyje lub chudnie to są problemy niestety z tą skórą ale w młodym wieku powinno jakoś to się dostosować do obecnej sytuacji składu ciała ale jak mocno to skalpel tylko pozostaje niestety tak w wywiadzie ten Przybysz z KSW mówił że czeka go operacja usunięcia nadmiaru skóry bo ona się nie skurczy nie zmniejszy, wystarczy że będziemy gubili 2kg tyg. już może być problem ze skórą po redu.

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2013-06-18 17:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Regenat
Ok, ale co proponujesz, żeby ją poprawić? Sam widzisz, że ćwiczę już 14 miesięcy, a ciągle to samo - cycki


Ale klatkę poprawiłeś przez ostatnie miesiące

Jak wejdziesz na dodatni bilans,coś się pomyśli.Ten mięsień akurat bardzo łatwo rozbudować.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-06-20 21:42:17

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mogłoby być dużo lepiej, gdyby nie cheaty praktycznie co drugi dzień. Jakieś piwko, lody, ciasta itp. Piątek: lody z bitą śmietaną, piwo i hamburger. Wczoraj koktajl + ciasta. Dziś kubełek lodów. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15159
jaka waga teraz? bary i łapy na zdjęciu na pompie? bo prezentują się bardzo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typowy amator planuje zacząć ćwiczyć:)

Następny temat

plan teningu 3/7 *na diecie

WHEY premium