SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regenat -Zimowa masa z Roniem od str 44. Foto str. 13/43/44/52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wiem, wiem. A ponoć ryż z masłem jest dobry... .

A tam, jak to nie. Jak się chce, to wszystko można... Jedynie jutrzejsze dwa posiłki jeszcze chleb, łosoś i migdały, bo dziś nic nie poradzę, ale po pracy zakupy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziwnie mi jest również, gdy po treningu siłowym i aerobowym, nie mam już w diecie węgli. Tzn. do tej pory zjadałem te 30g, ale od jutra już nic. Trzeba zbić trochę fat. Dziś się fajnie pobiegało, ale strasznie piszczele bolą.

W dodatku, jakbym jechał na siłownię o 20, to potem zostaje mi jedynie twaróg, i jak to rozbić? Trening by był po 4 posiłku, gdzie niby nie ma węgli. Gubię się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Po treningu mają być węgle, przed też. W takich sytuacjach obcinasz z pierwszych posiłków- proste jak konstrukcja cepa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
dokładnie, owoce też są zasadowe przypominam rege, więc będziesz bliżej zaleczenia problemu aniżeli dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nawet dużo mocniej od warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
oczywiście nie wszystkie, ale unikania owoców jako zła, bo to odrobina cukru prostego to głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
i rege zależy też w którą stronę chcesz pójść na tej redukcji czy low fat czy low carb...innych dróg nie ma.
Low fat wpływa na libido - zgoda, podczas długotrwałego stosowania, czyli tak jak ze wszystkim, zbyt długi okres na ketozie również wpłynie negatywnie na libido - trzeba znać umiar i tylko tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Jeszcze dodam od siebie, że WHO zaleca, aby 25-30 % w diecie stanowiły tłuszcze. Jestem na low facie od listopada i nie narzekam. Wydaje mi się, że ładowania i rotacja makroskładnikami są kluczem do sukcesu. A libido raczej działa poprawnie, nie narzekam na nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
umówmy się choćbyś był 3tyg na podaży 10g tłuszczu dobowo to jest żaden okres, by nagle Ci spadło libido, co innego gdybyś tak próbował drążyć temat kilka miesięcy. Takie "nagłe szoki" danej podaży też mają swoje uzasadnienie i efektywność - co najważniejsze. Nie ma co dramatyzować i jednogłośnie stwierdzać - low fat - zaburzysz libido. Bo na low facie dla libido akurat znaczenie ma też jakość tych tłuszczy i bardziej zaburzającym jest dostarczenie tego tłuszczu z oliwy z oliwek aniżeli z oleju lnianego czy tłustszego mięsa. Dlatego trzeba brać wszystko pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
10g tłuszczy- bez jaj Nigdy nie zszedłem do tego poziomu. Cały czas trzymam 0,5-0,7 g/kg masy ciała. Okresowo podobijam, aby nie nabawić się kłopotów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typowy amator planuje zacząć ćwiczyć:)

Następny temat

plan teningu 3/7 *na diecie

WHEY premium