SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regenat -Zimowa masa z Roniem od str 44. Foto str. 13/43/44/52

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziś odebrałem Kreatyne z Uniwersala. Od jutra zaczynam cykl, i tutaj kilka pytań:

- jak długo? 6 tygodni?
- jak dawkować? W DT - 5 g na czczo i 5 g po treningu. W DNT ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Wg mnie aż Ci się skończy wtedy odstaw , a tak na serio to chyba 8-10 tygodni optymalnie. Z tego co czytałem w mądrych źródłach dobrze przyjmować kreatynę z posiłkiem. Ja tak robię i w DT i DNT po 5 g przy posiłku.

Też słyszałem wypowiedzi Akopa czy Karmowskiego, że kreatyna może być stosowana cały rok, a Karmowski dodał, że on tylko w dni z treningiem jej używa.

Zmieniony przez - Misiek_masownik w dniu 2013-03-18 20:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Będę wpadał.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
12 tygodni. 10g/dobowo. Przy 6tygodniach jej nie poczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Ja dzisiaj kupiłem Sciteca, 500g. Z tym że ja chcę przez 2 tygodnie dawać po 10g dziennie (5 z rana, 5 po treningu/w porze treningowej) a potem do wykończenia (następne 6,5 tygodnia) 10g w DT i 5g w DNT

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
To widzę tyle opinii, ile ludzi.

10 g dobowo - 5 rano przed śniadaniem, 5 po treningu / 5 rano przed śniadaniem, 5 przed obiadem po pracy. 12 tyg.? No zobaczymy. to jest jakieś 3 miesiące, a za jakieś dwa, chciałbym lekko wyciąć fat.

Zresztą zastanawiam się, czy by nie wrzucić lekkiego aero, w postaci jakiegoś rowerku 2 x w tyg. po 20-30 min., po treningu siłowym. Co sądzicie?

Danio zgłoś się. Muszę Cię przyatakować na pakernię, żebyś foto porobiło :).


Ann - Rafał jak zwykle przesadza. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Co do krety Ci nie doradzę, ale za to.. Witaj na starych śmieciach Rene, dobrze że nadal ćwiczysz. Ciekawą masz dietę: ilość białka jak nie przymierzając na cyklu SAA;), gdy przy ciężkiej pracy fizycznej i objętościowym treningu węgle ledwo niezbędne minimum osiągają. Dużo nabiału: ja osobiście tak lubię, a przecież to też pod prąd tendencjom forumowym, gdzie tylko od mięcha sylwetka rośnie. Ty jakoś nieźle urosłeś na jajkach i serku, widać da się;) No i zaskakujące że po pracy to właśnie nóg nie dasz rady robić, ja po rozładunku to właśnie skatowaną mam górę ciała, a nogi dość rześkie pozostają

Co leci z suplementów? Dodajesz wit C, magnez, żeń-szeń, BCAA, kofeinę w tabsach, jakieś ziołowe napary z pokrzywy czy tam innego zielska?;)No i jestem ciekaw jak sobie radzisz w robocie z zakwasami po treningu, szczerze to jeszcze dużo wody upłynie zanim ja po 30 seriach pójdę następnego dnia do fizycznej harówki, dla mnie to niewyobrażalne

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2013-03-19 17:17:10

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja również twaróg i jaja używam z chęcią, chociaż częściej sięgam po mięsa. A co do białka to ile Ci tam wychodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Siema Gats. Dzięki, cały czas idziemy do przodu . Lubię wszystko, co związane z nabiałem. Mógłbym pochłonąć tego więcej, ale nie można przesadzać. Mam tendencję do zalewania się, więc nie będę szarżował z węglami. Jak pod prąd. Mięśnie właśnie rosną od mięsa. Czy ja wiem, czy takie zaskakujące. Jeżeli dzień w dzień, robisz około 10 kilometrów w błocie, pod górkę, z górki, wchodzisz po 319 schodach z poziomu 630 na 550 m (w temperaturze około 25 stopni i wilgotności 92 %), ciągniesz na plecach kabel, niesiesz na ramieniu z kompanem skrzynię (ważącą około 100 kg) - to nogi dostają po dupie. Przez samą pracę mi urosły kilka centymetrów. Jestem na masie, a to właśnie nogi mają chyba najlepszą definicję jak dla mnie.

Misiek - w DT 90 g, w DNT 60 g do śniadania. :)

Wrzucę wieczorem wypiskę z dzisiejszego grzbietu, oraz dziś 1 dzień cyklu na mono. Od razu zauważyłem różnicę! Mono z Universala nie smakuje jak piasek z wodą (Vitalmax).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mono z universala jest tak krystaliczne, że aż się świeci i mieni. Jak dla mnie najlepsze na rynku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typowy amator planuje zacząć ćwiczyć:)

Następny temat

plan teningu 3/7 *na diecie

WHEY premium