SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja pumbka20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ruda_29
Toć tu spadki na granicy błędu pomiarowego są, poza biodrami może Oku, nad czym ten zachwyt?


wydawało mi się że to sporo , jak np u mnie rośnie wszystko

nie będę już spamowała tutaj. Przepraszam

Zmieniony przez - okurasei w dniu 2013-06-19 16:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
u mnie też przez jakiś czas stało sporo, ale dołożyłam aero i staram sie robić jeszcze większy wycisk na siłowni, czasami mam mroczki przed oczami i ruszyło, aż nie chce wyjeżdżać... 3 tyg bez siłowni..

W sobote podsumowanie, możesz spamować Oku, co prawda zaraz potem znikam,ale jak złapie gdzieś wifi, to chętnie poczytam krytyke i rady co dalej. Taki młyn mam teraz, że nie wiem jak sie nazywam

Prośba
Wszystkie modki też na pewno zarobione, ale może akurat ktoś przypadkiem zajrzy i przeczyta, mam pytanie co do suplementów w trakcie rege:
-wiesiolek
-o3
-wit D
Wszystko brałam ok 3 mies, brać dalej?


Prośba do Szefowej Martucci

Za mała jestem, żeby gdziekolwiek spamować, Martucca chciałam Ci bardzo serdecznie życzyć powrotu do zdrówka! I bardzo podziękować, że poświęcałaś swój cenny czas na zaglądanie tu.
Jak będziesz mogła, to bardzo bym prosiła o informacje, czy w trakcie rege dalej trzymać stricte rege, tam na pewno nie będzie możliwości na takie cuda, to w końcu tylko wolontariat, ale jak bedzie trzeba to wywale połowe ciuchów i załaduję walizke strączkami
Jeżeli chodzi o stan skóry to nie zmienił się..

Dziękuje

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki

no więc tak O-3 do końca życia, minimum 2g dziennie mile widziane. Chyba że będziesz jeść bardzo dużo ryb dobrej jakości (http://www.heartfoundation.org.au/SiteCollectionDocuments/Omega3levelsinfishandseafood.pdf)
Witaminę D możesz odpuścić, jeśli przebywasz na dworze w słoneczną pogodę minimum 30 minut dziennie z odłoniętymi całymi rękami i twarzą. Jeśli nie, to wypada brać te 10ug (400IU) dziennie, bo z diety wyciągnąć 600IU możesz mieć problem.



Jeszcze wspomnę, że aby grzyby były sensownym źródłem wit. D muszą być potraktowane słońcem, więc na fermowe pieczarki nie licz

Wiesiołek dobrze robi kobietom w każdym wieku, nawet w mniejszych dawkach, ale jak nie chcesz, to nie musisz go brać.

Możesz przestać być wege Ale nie przekraczaj 100g białka dziennie, ma to być białko wysokiej jakości, a więc nie z prochu, a już na pewno nie z parówek

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-06-20 13:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
MARTUCCA <3 Nie skarżyłam, się na wegowanie, wręcz uważam, że to super sprawa, bo jeszcze pół roku temu nie uwierzyłabym, że dam radę tak się odżywiać i poznam tyle wspaniałych nowych smaków.
Super sprawa, ale cieszę się, że mogę wrócić do rybek, czasami do mięska, no i placki owsiane będzie można biojajeczkami skleić

Nadeszła pora na

PUMBKA20 PODSUMOWANIE 06.03.2013 - 22.06.2013

Prawdopodobnie wszyscy i tak od razu zrollują na dół do zdjęć, ale mimo wszystko chciałabym zacząć od POCZĄTKU
Przywiało mnie tu zupełnie przypadkiem, po raz n-ty przekopywałam wyszukiwarke w poszukiwaniu POŻYTECZNEJ wiedzy na temat redukowania fatu, zdrowego żywienia itd. Jak zobaczyłam sfd LEJDIS nie mogłam uwierzyć własnym oczom, poczułam się jakbym znalazła raj na ziemi, byłam pewna, że to jest właśnie miejsce, którego szukałam, do którego chcę należeć i którego potrzebuje.
Wszystkie Lejdiski budzą we mnie wielką motywację i szacunek, podglądam bardzo często, pisze mało, bo nie jestem dobra w spamowaniu

Modki- prawdopodbnie nie uda mi się ubrać tego w słowa tak jakbym chciała, ale musze to napisać. Aż mi się oczy pocą, jak pomyślę o tym co robicie dla nas, dla każdej z osobna, uważam, że to jest po prostu piękne i nie ma słów, za pomocą których można by Wam to wyrazić lub dziękować.

Mimo tego chciałabym NAJMOCNIEJ, Z CAŁEGO SERCA podziękować przede wszystkim MARTUCCE za doglądanie moich zmagań, motywowanie, pisanie szczerze bez ogródek, właśnie tego najbardziej potrzebuje, "żeby do czegoś dojść trzeba zapyerdalać" i nie ma innego wyjścia.

Co jest moim zdaniem najważniejsze?
Dzięki Wam, wpisom w dziennikach wielu Lejdisek i artykułach, jestem(jesteśmy) w stanie gromadzić wiedzę, która tak naprawdę uczy nas podstaw, dzięki którym do mojego życia zawitała nieobcna od dłuższego czasu harmonia
.
Większość z nas - ja na pewno - przychodząc tu, byłam na skraju depresji, brak wiary w siebie, w to że znowu zaczne normalnie funkcjonować (jeść- wyglądać - czuć się), bo ILE MOŻNA SIĘ KRĘCIĆ W KÓŁKO?!?!

Teraz mogę się uśmiechnąć (do siebie i do Was), ale nie dlatego, że wyglądam lepiej niż 3 miesiące temu. To jest wewnętrzny uśmiech, bo czuje, że jestem inną osobą, MĄDRZEJSZĄ, ŚWIADOMĄ, CIERPLIWĄ i SPOKOJNĄ, co do sylwetki, chcę z niej zrobić coś z czego będę mogła być dumna, nie dla innych, dla siebie. Wiem, że może to zająć kilka lat i prawdopodobnie będę musiała zrobić sobie sztuczne piersi, jak spale ten tłuszczyk (a może coś się ostanie i nie będzie trzeba ;) ). To są dalekie plany. Wiem, też że za kolejne kilka lat pewnie urodze dzidzie i moje ciało nieustannie będzie się zmieniać, ale w ogóle się tego nie obawiam. Wiem, czego chcę, chcę mieć zdrową, umieśnioną, wysportowaną sylwetkę i to właśnie dzięki WAM mam tę mądrość i to nastawienie, które nigdy się już nie zmieni. Dlatego kłaniam się w pas w wyrazie szacunku za to co tutaj robicie dla wszystkich lejdisek.

To się rozpisałam, no ale musiałam to z siebie wyrzucić..

Trochę faktów /rozkład i trening/
-początek 06.03-26.03 150 b/150 ww/tł ok.90 do 2000 kcal - trening dla zielonych na siłowni + POWER WALK 20 min zawsze po
-zmiana rozkładu 150 b/200ww/tl 50 (leciało dobrze- powód to raczej problemy skorne na buziaku- sa od kilku lat-nie od sfd ) trening the same
--Rozkład STRICTE WEGE 100g białka, 250g węglowodanów i 60g tłuszczu
na początku dałam ciała i nie dokońca realizowałam, bo jadłam jajka,ryby i czasami proch, więc na 100% stricte był od 25.05 do dzisiaj

(z tym, że pod koniec pojedyńcze dni z przyczyn technicznych nie mogły być liczone, gdzie prawdopodobnie było mniej węgli - możliwe że to i zwiększona ilość cardio i interwały schodowe w DNT wpłyneły na to, że trochę więcej poleciało pod koniec)

TRENING by Obliques AB od 24.04 do jutra
+wyniki z ostatnich

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach 8x 30/40/50/60 [w ostatniej serii moim zdaniem niestety niepełne ]
B1. wyciskanie sztangi skos góra (ostatnie serię z pomocą kolegi) 8x 20/25/25/30
B2. wiosłowanie sztangielkami w opadzie 8x8/10/10/12,5
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 8x 15/20/20 10x20
C2. wznosy tułowia z opadu 4x8
D. plank 42 s
+20 min POWER WALK nachylenie max 15 sr.tempo 4,6

Trening B.
A. Martwy ciąg 8x 40/50/50/60 - niestety jak napisałam poniżej, nie jest to odkładany MC,ale plecy jak struna
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 8x20/20/25/25 - w ostatnich delikatna pomoc ciałem "wybicie"
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 8x30/40/40/50
C1. wypady 8x10/12,5/15/15
C2. uginanie nóg w leżeniu 8x30/30/40/40
D. 13 pompek
Po treningu 20min POWER WALK nach max. 15 tempo 4,6
i 5 min rozchodzenia
rozciąganie

czasami dorzucałam coś na górne i dolne brzucha
i ćwiczenie przysiadów w DNT
i pod koniec interwały na schodach

CO do treningu, jak tylko uda mi się wybrać do domu do Wrocławia (prawdopodobnie przełom lipca/sierpnia) to koniecznie chciałabym się umówić na konsultacje z jakimś sfd PROsem , który stacjonuje w moim rodzinnym mieście na konsultację treningową. Mimo starań i nieustannych prób poprawy wiem,że cały czas popełniam błędy. Np w MC niestety nie odkładam sztangi, kolega (16 lat w temacie treningu siłowego + kurs kulturystyki) uważa, że odkładanie jest dobre,ale jak widzi jak to robię twierdzi, że robię sobie krzywde i poradził schodzić z idealnie prostymi plecami jak struna nisko,ale nie odkładać dopóki się nie nauczę...). Wiem, że tu robimy inaczej, ale no faktycznie jakoś się krzywiłam przy tym podnoszeniu...
Przysiad- też robię co mogę żeby poprawić technikę, ale no wiadomo, że wprawne oko jest tu niezbędne do wytknięcia i pomocy w skorygowaniu błędów. ATG challenge cisnę do końca mimo rege

Po prostu w tych i innych ćwiczeniach TECHNIKA DO POPRAWY, a że cele mam ambitne co do mojej sylwetki to MUSZĘ nauczyć się wykonywać ćwiczenia IDEALNIE.

Muszę przyznać mimo tego, że czasami łzy prawie z bólu lecą, mięśnie palą - pokochałam siłownie i tak już zostanie

niestety aż 3 tyg przerwy od siłowni przede mną
Tydzień odpoczynku od wtorku, a potem... Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć odpowiedni trening wtrzymałościowy na te 2 tyg - albo pozosaną mi cardio i interwały. Proszę o wskazówki


SUPLE
-od początku: suple: 2000 IU wit D, o-3 3g, castagnus, łyżeczka oleju wiesiołkowego, łyżka siemienia zmielonego
-od 13.05 NAC 1200 mg za radą LukaszaK - serdecznie dziękuje za pomoc (na skóre- dokończe cykl 12 tyg-liczę na pozytywy:) )
od kilku dni mam też od derma isotrexin, jestem dobrej myśli


-Martucca, Obliques, Ruda_29, Arphiel, WRONG agataq, eveline, Okurasei, kittie, hasarapasa, Crispy i wszystkim innym zaglądającym podglądającym chciałam serdecznie podziękować, życzyć siły i wytrzymałości w drodze do LEJDISOWEJ DOSKONAŁOŚCI ))


CELE
-przede wszystkim poprawa TECHNIKI
-redukcja
-masa MIĘŚNIOWA
-RZEŹBA
...
-kurs kulturystyki i trenera personalnego (najlepiej w Wawie jak się uda

- przyznam szczerze,że byłabym więcej niż szczęśliwa gdybym mogła zostać dopuszczona do jednego z konkursów po moim powrocie, uwielbiam rywalizację, tej mi nie brakuje bo jak widać na załączonym obrazku "Mirror is my competition" ale te przemiany sylwetek naszych lejdisek zapierają mi dech w piersiach


NO TO POMIARY i FOTY... - wiem, że jakościowo nie są idealne,ale starałam się

liczę na szczere opinie i KRYTYKĘ - ta zawsze na miejscu u mnie w dzienniku














Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
Ostatnie pytania do mojego GURU
-od samego początku CAŁKOWICIE wywaliłam nabiał- ma tak zostać?
- WIELKA PROŚBA- wracam tutaj 16.07.2013- bedę bardzo wdzięczna za pomoc z TRENINGIEM i ROZKŁADEM - MA BOLEĆ


DZIEKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


aa i jeszcze gratisowe zdjęcia, mam nadzieje, że nikogo nikomu nie przysporzę koszmarów moją pupą w strinach, a jak tak to nie PACZEĆ









-"mini tricka" na żywo lepiej widać

o nawet moja koleckcja strączków, olejów i herbat sie załapała


Zmieniony przez - pumbka20 w dniu 2013-06-22 18:42:50

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
pumbka20...nic konstruktywnego nie napiszę...widać,że się nie op*****lałaś... Graty...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
Uwielbiam twój dziennik, fajnie się ciałko ujędrnia
Miłej rege

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
dzięki Dziewczyny
Tamaqucci, bardzo miło mi to słyszeć, nie sądziłam, że ktoś może lubić mój dziennik

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73466
Daj spokój, czytam i podziwiam Twoją dyscyplinę i podejście do sprawy. Widać, że szanujesz czas dziewczyn, które Ci pomagają i dajesz z siebie jak najwięcej - czego efekty można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Gratulacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
Dziękuje i również życzę powodzenia

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam redukować - overandout!

Następny temat

Trening areobowy + dieta.Spalę tłuszcz?

WHEY premium