SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam redukować - overandout!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 21
Waga : 79
Wzrost : 170
Obwód w biuście(1) : 101
Obwód pod biustem : 89
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 90
Obwód na wysokości pępka : 100
Obwód bioder (3): 104
Obwód uda w najszerszym miejscu: 64
Obwód łydki : 40
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch niestety
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch również i nogi całkiem, całkiem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) ćwiczę z Tiffany Rothe 6 razy w tygodniu + zaczęłam trening 300 przysiadów
Co lubisz jeść na śniadanie: cokolwiek, byle szybko - rano nie mam za dużo czasu. jogurty, owsianka (na wodzie), kanapki szybkie, itp.
Co lubisz jeść na obiad : kurczaka w różnych wersjach
Co jako przekąskę : zależy jak duża ma być ta przekąska lubię wszystko, co można złapać i zjeść, np. marchew, kabanosy i inne ku temu podobne
Co jako deser : owoce!
Ograniczenia żywieniowe : nie jadam mięs innych niż kurczak i ryby
Stan zdrowia: bardzo dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: tak, o ile pamiętam
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: tzw. dywanówki, weekendowo rower i spacery
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: błonnik, chrom - czyli standard, i tabletki, które miały niby powodować nieprzyswajanie kalorii z octem jabłkowym
Stosowane wcześniej diety : Montignac, dzięki któremu spadłam z 85 na 77, chociaż sądzę, że nie tylko jemu to zawdzięczam, bo w tym czasie ćwiczyłam z Jillian i jeździłam sporo na rowerku stacjonarnym

Rzecz ma się tak: nie jestem w stanie piec zamiast smażyć, bo niestety nie posiadam w miejscu aktualnego zamieszkania piekarnika. Ponadto mam na stanie otręby z żurawiną i jogobellę light, o których wiem, że nie są korzystne, ale mieszkam sama sobie i szkoda byłoby mi je wyrzucić, więc trudno, poświęcę się, zjem - będziecie musieli mi wybaczyć. Co drugi weekend spędzam u Teściowej, a ciężko mi ją przekonać do tego, że fakt, iż nie zjadłam obiadu nie jest spowodowany tym, że boję się otrucia . O ile w soboty mogę ugotować coś sama, w niedzielę nie ma takiej opcji. Miewam napady typu Alf tzn. "JA CHCĘ WSZYSTKO!" i moje wszystko zaczyna się od słodkich rzeczy typu czekolada przez bagietki czosnkowe aż po chipsy. Na szczęście coraz częściej jestem w stanie to kontrolować. Nie mam przesadnie dużo czasu - jak większość z nas - więc staram się, żeby moje posiłki były szybkie. Ciężko mi zrezygnować z czytania do jedzenia, chociaż wiem, że to niezbyt korzystne. Co jeszcze... Nie dorobiłam się jeszcze hantelek, a z dużymi butelkami wody niewygodnie mi się ćwiczy, dlatego do małych - półlitrowych - nasypałam kaszy. Sama nie wiem co mnie bardziej motywuje - czy przygana, czy pochwała. To chyba wszystko, bardzo proszę Was o rady! Czy wszystko spoko, co jest nie tak, co zmienić, czy powinnam dorzucić coś jeszcze do tych ćwiczeń, które wykonuję?

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję.
Over and out!

P.S.
Posiadam też aktualne zdjęcia, ale się strasznie wstydzę. :(

P.S.2.
Byłam przekonana, że zjadłam sporo więcej!



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
JUż na starcie widzę wymówki i tłumaczenie.
Albo działasz na 100%, albo nic z tego nie będzie.
Jogurciki i otręby sobie jedz. Twój wybór.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda mi wyrzucać całego opakowania otrębów i jogurtu. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam trochę morfiny, którą dostałam po operacji. Zjem, bo mi jej szkoda - termin ważności się kończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przekonałyście mnie, odwiozę rodzicielce. Ale z bólem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ojjjj, skoro to już dla Ciebie takie poświęcenie, to powiem Tobie, żebyś czasu nie straciła: nic z Twojej redukcji nie będzie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś tu ma średnie poczucie humoru ;) Ale jeżeli to ma być to mega motywujące forum z mega konstruktywną krytyką to masz rację, tutaj nic ze mnie nie będzie. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Może z panią Ch. coś porób? Tam ciągle wszyscy sobie słodzą, jest miło przyjemnie i słitaśnie P.S. więcej pokory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z panią Ch. robiłam ;) A sądzę, że jest coś pomiędzy słodkopierdzącymi komentarzami a pojazdem pt "nic z Ciebie nie będzie, bo tak mówię ja!". ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Martucca
Mam trochę morfiny, którą dostałam po operacji. Zjem, bo mi jej szkoda - termin ważności się kończy

a może nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i wcześniej skończyla niż zaczęła
Ruda prorok jakiś czy co?

Swoją szosą, kto tu pierdzi ten pierdzi: ze wskazaniem na otręby i g.wniane biale jogo-klajstry.

Kitttie, wszak widzisz, że tu się na trzeźwego nie da

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-03-06 18:19:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy :) Dieta ćwiczenia.

Następny temat

Redukcja pumbka20

WHEY premium