SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam redukować - overandout!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie skończyła Po prostu biorę się za intensywniejsze czytanie artykułów, bo na tak obiecywaną pomoc nie mam co liczyć Natomiast kompletnie nie rozumiem tej nagonki. Rozumiem, że dziewczyny, które mieszkają same i np. mają zwykły makaron, mają go natychmiast wyrzucić zaraz po przeczytaniu, że jest gorszy od razowego? Bo rozumiałabym Wasze oburzenie otrębami i jogurtem, gdyby mówiła o nich osoba, która jest w trakcie odchudzania. Z kolei ja zakupy robię raz w tygodniu (w soboty, dla zainteresowanych), gdy kupowałam otręby byłam PRZEKONANA, że są zdrowe. Artykuł o tym, że niekoniecznie przeczytałam dziś. Jeszcze jakieś żale, pretensje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
overandout
Jeszcze jakieś żale, pretensje?


Niezła jesteś, wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już nie wspominając o tym, że gdy powiedziałam, że spoko, macie rację, nie wykorzystam tych produktów, dostałam odpowiedź, że i tak mi się nie uda schudnąć. Naprawdę uważacie, że to takie całkiem w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, przejdźmy do konkretów. Przyszlaś nas tutaj ustawiać, czy cokolwiek zrobić ze swoją nadwagą czy tak będziesz dywagować i mówić nam co robimy dobrze, co źle i czy coś tam jest w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczekiwałam od Was przejścia do konkretów a nie uczepienia się jednego zdania, dwóch produktów, których nawet nie było w tzw. misce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wstrzymajcie się jeszcze z tym jadem, koleżanka musi przecież dojeść zapasy jedzenia.

I tak - wszystkie od razu wywalają z jadłospisu określone produkty można spakować i zawieźć rodzinie.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2013-03-06 18:43:35

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech zatem poświęca się i dojada, co tam ma w lodówce, szafce czy sklepie osiedlowym.
Może potem raczy na przykłąd zdjęcia wkleić, żebyśmy MY w końcu do konkretów przeszły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem w stanie wkleić zdjęć, z powodu jakiegoś błędu. Nie jest to błąd związany z rozmiarem.

4nn, może nie zauważyłaś, ale gdy mi to wytknięto, przemyślałam, uznałam, że fakt, głupi pomysł i lepiej wywieźć. jaka była odpowiedź, wiadomo.

Zmieniony przez - overandout w dniu 2013-03-06 18:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zauważyłam, że postanowiłaś wywieźć, ale z bólem

Wrzuć zdjęcia na jakiś zewnętrzny serwer i wklej linki.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a wiecie ze czlowiek moze bezpiecznie przekroczyc bariere dzwieku ?
nie no dobra, ja tak tylko w ramach umilania czasu czekaniem na konkrety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy :) Dieta ćwiczenia.

Następny temat

Redukcja pumbka20

WHEY premium