SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja pumbka20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
LukaszK dziękuję, przemyślę zakup, dawka wydaję się spora, ale skoro masz z tym suplementem pozytywne doświadczenia, to zastanowie się nad tym produktem.

Pierwszy trening "zapoznawczy" z AB by Obliques:
TRENING NR 1 by Obliques z 'Odchudznia łopatologicznego'

Dwa treningi A i B robi się na zmianę . Zawsze 60sek przerwy miedzy seriami,
Ćwiczenia oznaczone B1B2 itd wykonujemy parami na zmianę w obwodzie wszystkie serie z przerwami dopóki nie zostanie dokończona zadana ilość, dopiero przechodzi się dalej

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach (pochwała przysiadu: https://www.sfd.pl/-t818565.html) 15 x 22/ 24,5
B1. wyciskanie sztangi skos góra(na asykuracyjnym-reszta zajęta) 12x27 23x27
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha 15x15 20x17,5
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 15x20 / 22,5
C2. wznosy tułowia z opadu 15x 15x
D. plank 49 s / 42 s
+20 min POWER WALK nachylenie max 15 sr.tempo 4,6

Trening będę wykonywać trzy razy w tygodniu tym systemem:

Przy 3 treningach w tygodniu rozkład wygląda tak:
1.tydzień: trening A (2x15) - wolne - trening B (2x15) - wolne - trening A (2x15)
2.tydzień: trening B (2x15) - wolne - trening A (2x12) - wolne - trening B (2x12)
3.tydzień: trening A (2x12) - wolne - trening B (2x12) - wolne - trening A (3x10)
4.tydzień: trening B (3x10) - wolne - trening A (3x10) - wolne - trening B (3x10)
5.tydzień: trening A (3x8) - wolne - trening B (3x8) - wolne - trening A (3x8)
6.trening B (3x8) i w zależności od samopoczucia bierzemy się za kolejny trening lub 10 dni regeneracji

Mam pytanie do pogrubionej treści, nie wiem do końca jak to rozumieć, więc po prostu zrobiłam dwie serie wszystkiego. Jak powinno być prawidłowo?
Przy planku było napisane 1x, czyli w drugiej serii planka już nie powinnam robić?
Do ciężaru w przysiadzie i na suwnicy wliczyłam 7 kg sztangę.

Niestety nie miałam nikogo do nakręcenia filmików, mam 2 robocze, pokombinowałam sama, ale ciężko było, nie wiem, czy wrzucać, czy następnym razem nakręcić też MCi wszystkie na raz pomogłybyście mi ocenić?

Jeszcze raz chciałam zadać pytanie w sprawie rozkładu, "eksperymentalne 4 tygodnie" z wyższymi węglami się zakończyły, czy powinnam wrócić do 150 b/ 150 ww/ reszta tłuszcz?
Od początku robie w ramach aero 20 min power walk, powinnam wydłużyć, czy tak jak radzi Obli dołożyć interwały w DNT?


Micha dzisiaj
warzywa: zielony groszek, brukselka, brokuł, biała kapusta, cykoria, cebula
suple: 2000 IU wit D, o-3 3g, castagnus, łyżeczka oleju wiesiołkowego(nie ma w misce), łyżka siemienia zmielonego (wpisana do miski)
min. 3 l wody, litr zielonej i kilka kubków innych (pokrzywa, melisa, skrzyp, mięta)

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
np ćwiczenie a robisz : seria przerwa seria przerwa... przechodzisz do B1 : robisz serię i od razu B2 i dopiero przerwa i znowu B1, B2 przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
i wszystko jasne, dziękuje :)
Bardzo mnie to cieszy, jak się już dorwę do sztangi to od razu zajmę stanowisko, 2 serie i nie trzeba będzie drugi raz w kolejce stać ;)

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
LukaszK dziękuję, przemyślę zakup, dawka wydaję się spora.

600-1200 mg na dzień. Produkt firmy Swanson zawiera 600 mg NAC w jednej kapsułce. Podobnie jest w przypadku produktów firm Now Foods i Puritan's Pride.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
Lukasz K faktycznie 600-1200 mg to standard.
Nie wiem jeszcze tylko jednej rzeczy ile mniej więcej powinna trwać suplementacja, żeby osiągnąc i utrzymać porządany efekt?
Pewnie różni się w zależności od organizmu, ale "mniej więcej" jak to wygląda? Nie wiem ile opakowań powinnam sobie sprawić.


Bardzo proszę o pomoc:
1)Jeszcze raz chciałam zadać pytanie w sprawie rozkładu, "eksperymentalne 4 tygodnie" 150 b/200w/ reszta tłuszcz, czy powinnam wrócić do 150 b/ 150 ww/ reszta tłuszcz?

2)Od początku robie w ramach aero 20 min power walk, po treningu siłowym, powinnam wydłużyć lub jak radzi Obli dołożyć interwały w DNT?
Martucca mówiła żeby nic nie zmieniać dopóki nie powie, ale już do mnie nie zagląda, na pewno nie bez powodu, a cm przestały lecieć, powinnam robić coś inaczej?

3) czy na redukcji można jeść kakao ciemne w niewielkich ilościach?

miska wczoraj i dzisiaj:
warzywa: kapusta włoska, brukselka, brokuł, biała kapusta,cebula
suple: 2000 IU wit D, o-3 3g, castagnus, łyżeczka oleju wiesiołkowego(nie ma w misce), łyżka siemienia zmielonego (wpisana do miski)
min. 3 l wody, litr zielonej i kilka kubków innych (pokrzywa, melisa, skrzyp, mięta)







Zmieniony przez - pumbka20 w dniu 2013-04-26 13:18:40

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Być może szybciej zauważysz pozytywne efekty, ale ogólnie sugerowałbym, żeby suplementacja NAC trwała minimum 8 tygodni (optymalnie 12 tygodni).

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2013-04-27 10:46:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
Dzięki LukaszK! :)

Bardzo proszę o pomoc:
1) sprawie rozkładu, "eksperymentalne 4 tygodnie" 150 b/200w/ reszta tłuszcz, czy powinnam wrócić do 150 b/ 150 ww/ reszta tłuszcz?

2)Od początku robie w ramach aero 20 min power walk, po treningu siłowym, powinnam wydłużyć lub jak radzi Obli dołożyć interwały w DNT?
Martucca mówiła żeby nic nie zmieniać dopóki nie powie, ale już do mnie nie zagląda, na pewno nie bez powodu, a cm przestały lecieć, powinnam robić coś inaczej?


Trening nr 2(z piątku):
Trening B.
A. Martwy ciąg 15x 25kg i sztanga(?)/ 27,5kg i sztanga(?) - problem z chwytem, slaba lewa dłon :(
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 2x15x 10 kg i sztanga(?) - w końcowkach musialam sobie troche pomagac nogami
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 2x15x30 kg - mozna troche zwiekszyc
C1. wypady 2x15x 6kg / 7 kg
C2. uginanie nóg siedząc 2x15x 30kg/ 32,5 kg
D. 10 pompek
Po treningu 20min POWER WALK nach max. 15 tempo 4,6
i 5 min rozchodzenia
rozciąganie


Miska wczoraj i dzisiaj:
warzywa: kapusta włoska, brukselka, brokuł, biała kapusta,cebula, cykoria
suple: 2000 IU wit D, o-3 3g, castagnus, łyżeczka oleju wiesiołkowego(nie ma w misce), łyżka siemienia zmielonego (wpisana do miski)
min. 3 l wody, litr zielonej i kilka kubków innych (pokrzywa, melisa, skrzyp, mięta)




Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wiem czy nie lepiej jak juz chcsz zmianiac rozklad to bialko odjac kosztem tluszczunp.
wydluz po treningu silowym, a raczej wprowadz moze marszo-biegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
hmm, po prostu pierwszy rozkład jaki miałam to było 150 b/150 ww/ reszta tłuszcz i dlatego myśłałam, żeby do niego wrócić, bo nic nie leci na tym eksperymentalnym.. Nie znam się na układania rozkładu niestety w ogóle :(
Czyli po siłowym mam robić marszo-biegi zamiast power walka i wydłużać je systematycznie?
Jest jakaś reguła co do tego ile min marsz ile bieg na zmiane?
Dziękuje

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zaczynasz dowolnie i wydłuzasz ilośc biegu w stosunku do marszu na poczatek. Ale nei wiem co Marta miała w planach u ciebie więc nie moge nic mówic. Dlugo ci nie leci? Bo tydzień to mało czasu na przestawienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam redukować - overandout!

Następny temat

Trening areobowy + dieta.Spalę tłuszcz?

WHEY premium