SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja pumbka20

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
W Austrii, Wiedeń konkretniej. Zapraszam do odwiedzin, ale dopiero, jak będę wyglądać jak człowiek :P

Wit D biorę rano, to robije to o3 rano 2 tabsy, wieczorem 1.
Castagnujs powinien być w pon i olej z wiesiołka też.

Ok, po siłowym robię power walk. Rozumiem, że tyle ile dam rade?
W dni między treningowe też to robić? Chciałabym dosyć dynamicznie działać, ale w sumie zobaczymy czy jutro wstanę po takiej wspinaczce, ale z bólem też przecież można zapyerdalac, dlatego pytam.
Dzięki Martu!

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8923
Witaj
Trzymam kciuki, będę kibicować Widać, że masz masę zapału, tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, no, żadnych maratonów aero, to nie ma być dziennik człapiącej pipki

Zacznij od 20 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Prawo Pozycji Trumiennej® mowi, ze kto daje rade zrobic aero po treningu i jeszcze zyje ten nie zapyerdalal

Zmieniony przez - wrong w dniu 2013-03-08 18:10:50

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
haha, bardzo się cieszę, bo ja też bym nie chciała żeby to był dziennik człapiącej pipki :)
Co prawda wiadomość przeczytałam po treningu, ale 20 min POWER WALK'u zrobiłam. Jak włączyłam max nachylenie(15), to myślałam, że długo tak nie pohulam, ale zmniejszyłam tempo po jakiejś chwili do 4,5 i sie doczolgałam, planowałam na początku 15,ale zobaczyłam na liczniku 16 min z hakiem i stw, że co prawda z jęzorem na dole, ale dojdę, no i doszłam, tzn było 20 min :D ale będę to zwiększać (powinnam z treningu na trening np o 5 min?)

Trening uważam za trochę nieudany, byłam na nowej siłowni (ta blisko mnie na razie nieczynna), jakiś wielki kompleks, sauny itd, wszystko fajnie, ale zrobi 5 sali na 2 piętrach do treningu siłowego i trzeba biegać z góry na dół żeby się dostać do maszyny, więc przerwy były niestety dłuższe niż 30 sek,
ćw ze sztangielkami na razie małe ciężary, bo lewa ręka nie wyrabia i musi się trochę dorobić, z treningu na trening będzie lepiej mam nadzieję.
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) - tu zmniejszyłam ciężar, bo miły Pan mnie poinstruował, że ćwiczenie robie źle, dlatego poradził zacząć od lżejszego i miało to faktycznie większy sens, ale numerku 4 więcej podnosić NIE BĘDE
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 
Kurde no nie dawałam rady już wyprostować później, ale to 5 takie lekkie, że nawet w drugiej serii zaczęłam mimo wszystko od, to pewnie źle, szkoda, że nie ma np ósemek, ale niedługo nie będa mi takie wachlarzyki potrzebne mam nadzieje
12. Wspiecia na palce siedząc - do tego maszyny nie było, więc jedyne na co wpadłam to położyć sobie te talerze do sztang na kolana i robić wspięcia palców, mam nadzieje, że może to być jako zamiennik.

Martu, mam nie człapać, czyli trenować na razie to co drugi dzien i nie marudzić, tak?

Chętnie przyjme zarówno komentarze, wskazówki jaki i zyeby :)

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Hej, Jesteśmy takiego samego wzrostu i +/- podobnym wieku ;) także będę zaglądać bo również zaczęłam niedawno treningi i zdrową dietą! Na pewno nam się uda :) pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
Super, właśnie podglądałam Cie przed chwilą, włączam powiadomki, szczuplejsza jesteś ode mnie, ale jak najbardziej wspieranie się jest wskazane, no i podsumowania będziemy robić mniej więcej po podobnym okresie treningów :)
Trzymam kciuki, będzie dobrze - MUSI BYĆ :)!

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Oj tam , za to masz większy biust :D ! hehehe no MUSI BYĆ co ma nie być :D mi się udało w tym tygodniu przed pracą wstawać o 6 i na siłowni hasać po 1,5h aż trenerzy zaspani z rana byli zaskoczeni :D także mi się miło zrobiło i mam zamiar to kontynuować :P a teraz idę się regenerować i spać! Trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadne zwiększanie, zostajesz na 20 minut dopóki nie każę Ci zwiększać

Tak, jeśli to możliwe ćwicz siłowo 3x/tydz. z przerwą 1-2 dni. I nic pomiędzy tymi treningami nie robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6523
Miska wczoraj, dzisiaj + dzisiejszy trening:

w misce nie ma:
sporo brukselki, mrożony brokuł, ogórek, sałata lodowa, pekińska, cebula, czosnek

suple: 2000 IU wit D, o-3 3g
min. 1,5 l wody, litr zielonej i kilka kubków innych ziołowych

trening hmm, fajnie, pod koniec w zasadzie na każdym ćw z wyjątkiem
-Uginanie nóg leżąc (brak maszyny, robiłam z ciężarkiem między nogami, a stopami cięższego niż 6 nie utrzymam :(, a mięcho tzn dwugłowy na pewno stać na więcej)
-wspięcia na palce z talerzem na kolanach (oszczędzam, bo kostka boli tylko i wyłącznie przy tym ćw.)
czułam taki opór, że już się teoretycznie nie dalo, ale poszło :)

POWER WALK znowu z walką, ale przeszłam, fajne daje w dupe :)

Prezesowa, z ciekawości czemu akurat dla mnie pasuje ten POWER WALK? Bo mnie zalało od ud w górę i te partie są najbardziej obciążane dzięki niemu?

Crispy nie zauważyłam wcześniej Twojego postu, dzięki ja też Ci będę kibicować :)

Okurasei tak trzymaj! :)
Ci trenerzy swoją drogą swoje też się musieli "nahasać" żeby tak wyglądać jak wyglądają :)


a i w pierwszym treningu w wyciskaniu sztangielek chyba coś źle sobie zapisałam ciężar, bo dzisiaj tak męczyłam, to 6, że nie wiem -,-










Zmieniony przez - pumbka20 w dniu 2013-03-10 22:26:17

Zmieniony przez - pumbka20 w dniu 2013-03-10 22:27:41

Redukuję:
http://www.sfd.pl/Redukcja_pumbka20-t925429.html#post3

"There are no shortcuts to any place worth going." - Beverly Sills

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam redukować - overandout!

Następny temat

Trening areobowy + dieta.Spalę tłuszcz?

WHEY premium