SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja pomożecie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 233
Witam mam 17 lat 172 cm wzrostu i 90 kg wagi .Chciałbym zacząć redukcję ćwiczę rok, przeczytałem sporo postów i w każdym piszą inaczej. Chodzi mi o trening, ilości areobow i diecie. Na redukcję mam 2 miesiące i Mój cel to 80 kg zrobię wszystko żeby to osiągnąć tylko potrzebuje waszych rad, wskazówek z góry dziękuję .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Wiek 3 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1234
jesli masz np brzuh tak jak ja mialem od piwska i kebabów pizz itd itp to szybko to zleci tak jak mi 10 kg w dwa miechy, bez glodowki takowej, silownia bieganie i jeszcze do tego bieganie :) ja mialem zapotrzebowanie cos około 3300 wiec najpierw obcialem kocowke i przeeszedlem na zdrową szame pozniej znowu obcialem i znowu i znowu , pozniej zamieniłem wegle na tluszcze, tłuszcz spada mi najwiecej z brzucha bo tam go jest najwiecej. nie wykonuj po 20 powtorzen. rob jak najkrotsze przerwy miedzy seriami, wykonuj superserie , dropsety itd a uwierz efekty bedea juz widoczne po 2 miesiacach :) oczywiscie pamietaj ze raz na jakis czas ozesz sobie pozwolic na jakiegos kebsa czy pizze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wejdz na potreningu.pl/kalkulatory
oblicz swoje zapotrzebowanie
odejmij 100-200kcal od kalorycznosci na utrzymanie wagi
nastepnie uloz posilki pasujące kalorycznoscia z podzialem

białko 2g-2,2g na kg/mc
tluszcze 0,8-1g, na kg/mc
reszta węgle

Nastepnie wklej tutaj do sprawdzenia a my skorygujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Wiek 3 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1234
1g białka-2 kcal
1g ww- 4kcal
1g tluszczu-9 kcal

ja przez 2 miechy zredukowalem sie 10 kg. dużo czytaj , eksprymentuj z dieta, po jakims czasie jak Ci waga sie zatrzyma albo bardzo powli bedzie schodzila zmniejsz wege a zwieksz tluszcze, staraj sie nie jesc kebabow piizz jakich tam fit batonikow itd a po silowni bieganie 30 min chociaz i bedzie dobrze:) a no i posilki co 3,4 godz:) moze komus sie nie podobac co napisalem ale wszystko czego sie dowiedizalem, nauczylem to na wlsnym organizmie :)


Zmieniony przez - przemooo88 w dniu 2015-09-11 13:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 233
Jak wrócę do domu to wstawię dietę która ułożyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1g bialka to rowniez 4kcal odnosnie powyzszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 233
do tego dorzucę jeszcze z 50 g orzechów , co myślicie ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
Chyba nie przeczytałeś tego co Ci wyżej napisaliśmy, zdecydowanie za mało kcal jak na poczatek dales


Zmieniony przez - kopfsztanga w dniu 2015-09-11 18:42:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 233
Zmieniłem trochę dietę oceniajcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Płatki kukurydziane zamień na owsiane/ryżowe/jęczmienne itd, żeby nie były tak bardzo przetworzone

Chleb baltonowski dobrze by było zmienić na jakiś pełnoziarnisty
Szynkę zmień na inne źródło białka
Masło roślinne na masło extra/śmietankowe (prawdziwe, a nie to roślinne)

Po co ten cukier? Możesz słodzikiem zastąpić

Koledzy wyżej powiedzieli dobrze - za mało kcal
Oblicz i podaj nam zapotrzebowanie:
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
Oraz uzupełnij ankietę:
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 233
Aby utrzymać wagę to 3300 kcal wychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do zawodów

Następny temat

Posiłek po treningowy - węgle proste i złożone

WHEY premium