SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja od 30.09.2013r

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 49922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Dzień 76 podsumowanie DNT

W tym roku jeszcze 2 treningi na siłowni oraz może 2 u siebie w domu. W przyszłym tygodniu jak już wspominałem 'wielkie' podsumowanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ciekaw jestem podsumowania:) zobaczymy ile można zedukwoać w pare miechów. pomoże mi to podjąć decyzje:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
adamoxll
ciekaw jestem podsumowania:) zobaczymy ile można zedukwoać w pare miechów. pomoże mi to podjąć decyzje:P


nie ma też zbytnio się co napalać na szybką redukcje, bo zjesz mięsień a to dopiero będzie bolało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Dzień 77 podsumowanie DNT


Adam jak obecnie stoisz z wagą i wymiarami, z tego co wywnioskowałem to dalej masujesz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
cieno leżałem w szpitalu z dzieckiem potem nałapałem gryp jelitowych tak więc wyszło 3 tyg bez siłowni diety plus choroba stresy :P no i dopiero wtym tg wróciłem do wagi 90.01:P do końca roku planuje 92 ale szanse pół na pół:P jeśli dobrze masa będzie szła rezygnuje z redukcji przed latem:) ale to pod koniec stycznia będe wiedział, podstawowe partie plecy klata uważam że już sa optymalne mogą takie być aczkolwiek ramie plus 2 cm musi być bo zawsze chciałem mieć 45 nawet na masie. nakręciłem fajne pozowanie ale twarz widać to wstyd dawać he:P


Zmieniony przez - adamoxll w dniu 2013-12-15 21:20:37

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Dzień 78 podsumowanie DT


Dzisiaj mega wkurzony poszedłem na siłownię... w środę będę musiał odpuścić trening kosztem sprawozdań bo taki kaprys miała prowadząca, godziny odjazdu pociągu też uległy zmianie.
Jutro wrzucam podsumowanie mojej 79dniowej redukcji.Dobrze, że ciężary minimalnie do góry.


Przysiad 5x (tutaj rekord 60-65kg)
Wiosło 5x
Klatka płaska 5x (47,5-50kg, ostatnia seria pełne 4 ruchy 50kg więc kolejny rekord )
Barki hantlami 3x
Biceps z supinacją 3x
Ściąganie linki na wyciągu 3x

+cardio 35minut


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Kryśpin ja też jestem wkr#*@)#ny na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
co wy tacy nerwowi jesteście:) ja wyluzowany mimo paru tyg. spadków:P już git

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
PODSUMOWANIE MOJEGO DZIENNIKA

Nadszedł ten moment w którym zestawię ze sobą moje wymiary i zdjęcia po 79dniowej redukcji. Wiem, że jeszcze długa droga to uzyskania BF na poziomie 15% ale będę redukował dalej.
Zaznaczam, że tym postem kończę obecną przygodę z dziennikiem na SFD. Zbliżają się Święta przez te 3 dni + sylwester nie będę niczego liczył. Jutro jadę do domu więc treningi też odpadną. Później będę miał masę innych zajęć więc ciężko z tym czasem i systematycznością. Będę korzystał jedynie z portalu potreningu.pl aby liczyć swoje makroskładniki. Spodobało mi się ćwiczenie i kontrolowanie swojej diety a to dobry nawyk!

Chciałbym wszystkim PODZIĘKOWAĆ. Dotyczy to wszystkich którzy mi doradzali, wspierali, zaglądali i zostawiali tutaj wpisy!




Wymiary:

Wzrost- 186 cm
Waga- 94 kg 82,2kg (-11,8kg)
Klatka- 108 cm 104cm (-4cm)
Biceps- 35 cm 34,5cm (-0,5cm)
Udo- 57 cm 55cm (-2cm)
Łydka- 39 cm 39cm (0cm)
Pas- 106cm 92,5cm (-13,5cm)

Najbardziej ciesze się z tylu centymetrów w pasie, chociaż planuję jeszcze jakieś 10cm do spadku.

Jeszcze raz dzięki. Wszystkim życzę powodzenia! Nie wykluczam powrotu za kilka miesięcy.















Zmieniony przez - Kkkris91 w dniu 2013-12-17 10:21:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
dobrze to wygląda, gratulacje :)

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu na mase

Następny temat

Trening w warunkach domowych

WHEY premium